Kuusekene

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Käisime Itaalias ja saime SUUREPÄRASE kogemuse:

  • Piensa linn : paksult juustude ja sinkide poode täis. nunnu väike linn
  • Montebulciano : väga armas veini linn mäe tipus (nad kõik seal mäe tipus)
    seal tegelt kõik need kuulsamad pisikesed linnad mega ilusad.
  • Chinque Terre : 5 pisikest mere äärset linnakest, looduskaitse tsoonis. Kaunid rannad ja väga armsad jalutuskäigud mere ääres ja looduses. Ei kahetse keegi kes on käind seal. Ka itaallased kõik ei tea sellest kohast :)
  • Saturnia termaalvesi - pisike küla ja seal ähedal on looduslik termaalvee allikad. Me leidsime tänu kohaliku soovitusele. Suht keeruline leida kuid ta on seal kuskil põõsaste vahel. Tunnete ära autode parkimise järgi :) Tasuta koht ja annab super kogemuse. Kõrval ka tasulised spad, kuid need pole pooltki seda mis see looduslik on.

Nii palju tean Siena ja Toskana ümbrusest.
Majutust soovitan otsida booking.com kaudu või tripadvisor. Seal on ka kommentaarid ja soovitused. Meie ööbisime 4 kesi kämpades. 4kesi on soodne kuna saab võtta 1 maja 2 toaga. 2 või 3 kesi võib olla odavam hotell, hostel. Meil oli ka hinna piir, ega kõigil ei pruugi see probleem olla :)

Eelmine aasta uurisin ka ise AIMi Ukult Austria lumeolude kohta ja sain positiivse vastuse: isegi kui märtsis peaks olema nii soe ilm, et mäed halvad, siis päästab välja liustik, kus on alati lund ja saab alati sõita. Seega 100% kindel asi ikka. Liustik asub ka lähedal keskusele ja minnakse bussiga.

Üldjuhul on ikka märtsis olnud üleval ilus lumi, all veidi sula.
Liustikut pole ma veel varuvarjandina kasutand :)

Hei,
ka me oleme vahel sõpradega kaalunud, et läheks omapäi. Kuid siiski oleme otsustanud proffide usaldamise kauks :)
On mitmeid sõpru, kes on käinud omapäi paari autoga slovakkias ja lõppkokkuvõttes on reis läinud NII KALLIKS.
Ma teen sulle väikese eeltöö ja panen siia kolm linki. Me kavatseme oma pundiga võtta ka ühe neist reisidest kas veebruar või märts. Siin all veebruari kolm Slovakkia reisi. Viimases on ka Zakopane sees (Poolas) ja te ei kahetse kui selle võtate.
http://www.aim.ee/reis.jsp?id=194
http://www.aim.ee/reis.jsp?id=198
http://www.aim.ee/reis.jsp?id=207

Olen AIMiga käinud korduvalt ja miks ise rabeleda kui nii hästi kõik ära tehakse ja supper hea hinnaga. Eriti soodsad hinnad on sel aastal. Ilmselt masu annab hea hinna meile. Ei tea kas järgmine aasta ka saab... Loodan :)
Igaljuhul - Teid viiakse iga päev uuele mäele, mis on tasemel. Otsitakse paremad lumeolud, ja viikase ka termaalvetesse ujuma. Õhtuteks orgunnitakse rahvuslikes kohtades õhtusööke. Ja hind tuleb kokku 3 x odavam kui omapäi minnes. Te võidate sõidu rahas niivõrd palju. + iga päev eri mägedes ja õhtud sisustatud. Me oleme tagant järgi tõdenud, et ise poleks neid kohti leidnud. ja pealegi seltsis segasem.

Kohtume mäel! :)