kennyt

Uus kasutaja, liitus Tripiga 11 aastat tagasi

10 meeldimist
5 postitust
45 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tere! Mind huvitab mis telefoni kaarti kasutasite, sest Eesti oma pole mõtet kasutada, liiga kallis. Ja siis tasub Uberi app tõmmata, et taksoga sõita? Meil linnas Uberit pole, sellepärast ka võhik.

psooa: kahjuks teil vale info ja alates 1.novembrist uued reeglid.kätlinn: ise uurisin siin sama, ostsime juurde Priority (õigemini saime tasuta, sest piletid oled ostetud juba ammu ja kui ostsime uudise peale Priority, siis see raha meile tagastati). Saab kaasa võtta kohvri ja kuna suurused muudeti, siis saab võtta ka seljakoti, vähemalt mulle siin nii öeldi aga seljakott peab mahtuma mõõtu ja mahtuma tooli alla. Meil lend juba 6 päeva pärast ja sinna minnes on meil 1 seljakott kaasas küll aga tavalise seljakoti asemel , pean väiksema võtma, sest suurem on mõõdust väljas.

Tavapostiga saata ei soovita!Mina alati kasutan DPD teenust, ise lähevad järgi ja toovad otse koju ka. Vaatasin, et hind samuti suht kallis aga ikka odavam kui DHL, kuskil 65€ ringis, sõltub kust pakk tuleb (mis linnast) ja kui suur ta on.

Ok, mul jooksis juhe tsipake kokku, et siis ikkagi 55 x 40 x 20 10kg ja 40 x 20 x 25 väike kott aga pildil nagu käekott, kas võib ka seljakott olla?

Ma kohe ei saa aru, vaatasin lennufirma lehel ja ka selline info seal üleval: All passengers are entitled to bring 1 small personal bag on board which must fit under the seat in front of you (35cm x 20cm x 20cm). Examples include, handbag, laptop bag and small back pack.Passengers who have purchased "Priority & 2 Cabin Bags" or Plus/Flexi/Family ticket or connecting flight ticket can bring 1 additional 10kg bag on board which must fit into the baggage sizer (not exceeding 10kg and dimensions 55cm x 40cm x 20cm). Ja selline infoWhat are the small bag dimensions?We have increased the size of the free small carry-on bag by over 40% from 35 x 20 x 20cm (14,000 cm³) to 40 x 20 x 25cm (20,000 cm³).We have almost doubled the size of our small bag sizer from 35 x 20 x 20cm (14,000 cm³) to 42 x 20 x 30 cm (25,200 cm³) to allow carry-on bags that are considerably (25%) larger than our permitted small bag dimensions. (See diagram)

Soovitan ikka uuesti teha seda ja proovida livechatis, olen sealt alati abi saanud ja mitte oodata aga iga aja tagant küsida, mis seis on ja siis ei lähe chatist välja. 

Eha aga miks tõsteti ümber kui juba ostetud lennul on kohti? Kas ei saa siis tagasi sinna panna teid?

Käisime 2016 juuni sellises hotellis nagu Kolymbia Sun - asus Kolymbia kesklinnas, peaaegu mere ääres. Ma ei tea kuidas seal hetkel hinnad aga siis oli 5le inimesele ööimine kõik hinnas 7 ööd 756€ - hommikusöök oli koguaeg suht sarnane, klassikaline aga lõunasöök tehti õues ja iga päev oli erinev + õhtusöök oli supper ja IGA õhtu omanik isiklikult jagas ise tehtud suppi ja suhtles külalistega ja iga õhtu oli uus teema ja nende päevade jooksul kordagi ei kordunud ehk toit oli väga erinev. Vaatasin Booking.com ja tagasiside 9,1 mis on ju supper!

Meie lend Berlin - Teneriifele Tõsteti ettepoole, kohe tuli ka vastav kiri ja paluti kinnitda, kas sobib. Õnneks 2 lennu vahe oli pikk ja meile sobis hästi. Soovitan otsida, äkki kiri läks spämmi. Aga jah, kõige kiirem lahendus on livechat ja ma sealt alati kiiresti abi saanud.

Igal juhul ostsin juurde Prioriti, mis meile läks maksma kokku 56€ :( 4 lendu 2 inimest. Nüüd kui perega reisida 5 inimest tuleb vaadata mida teha, varem reisisime käsipagasiga ja oli ok, viimase lennuga isegi küsiti, kas tahame anda ära või võtame kabiini kaasa - andsime lennuki juures ikka ära, nii oli lihtsam. 

  1. What about customers who have already booked flights before 1 September for travel on/after 1 Nov?The new bag policy will apply to all travel on/after 1 November.Non-priority customers who booked flights before 1 September (for travel after 1 Nov) can either add Priority Boarding for €/£8* or a 10kg bag for €/£10* or they may cancel their booking for a full refund. - tuleb ikka osta juurde

Kanaari saared. Aasta tagasi Grand Canarial novembris 25-28C, eelmine aasta novembri lõpp-detsember Fuerteventura 25-35C. See aasta plaanis uus saar ette võtta.

Kuna mees on kokk olnud, siis on olemas selline kummist näpukaitse. Kui nad näppu lõikavad, siis tõmmatakse see peale. Kaiser jäävad ja hoiab kuivana.

Kusjuures kui just hilja ei jõua, siis alati olemas ka kohapeal ja need palju soodsamad. Tahtsime kodus bronnis ja hind jäi kallis, 10 päeva ligi 350€ + kindlustus. Kohapeal aga 180€.

Tere! Kehtib ikka. Meie rentisime läbi Rentalscar.com-i ja valisime Top Rent a Car firma ja maksite kohe summa ära. Auto tuuaks lennujaama ja seal anname ka ära. Tavaliselt kohapeal annab ka lisada. Tihti on see lisatasu eest. Kuidas sujub, saan teada alles juuni lõpus kui tagasi oleme.

Kõik ju sõltub paljudest asjaoludest. Meie perele 2 nädalat Al-ga kõige odavam 1500€ ja see on veel koht kus mõelda, kas sinna hotelli tahamegi üldse minna. Penthuse alla 500€ 2 nädalat. Kui palju me selle 1000€ süüa saame? No ikka päris palju! Ja kindlasti jääb üle ka!

Tere! Olen ise vaadanud ka reisifirmade pakkumisi ja hind on alates 400€ nädal. Ise läheme 2 nädalaks Sunny Beachile juuni lõpus. Ja hind 5le 1500. Teisi panin ise kokku. Lennupiketid, autorent 2 nädalaks, 3 toaline korter Penthouse koos suure basseiniga aga ka meri on 500m.

Meie oleme nüüd  lennupiletid ära ostnud nii sinna kui tagasi. Kohapeal oleme 2 nädalat. Esumene öö Sofias ja siis hakkame väljasõite tegema Sunny Beachilt, seal renditud Penthouse 3 toaline 2 nädalaks. Auto ka renditud 2 nädalaks. Ja kõik see kokku 5le 1500€, arvan, et pole kallis.

Sama siin. Ei vali kunagi pakettreisi ja kõik reisid panen ise kokku. Siis ei saagi enam täita.

Kusjuures juuni ja juuli on kallimad kui august ja September. Otsige azair.com ja kui olete nõus ümberistumisega, siis kindlasti leiate soodsaid võimalusi

Tripsast ostetud ja reisitud. Oli lennugraafikutega 3 muudatust. Alati pakuti varianti kuidas saab muudatuse teha ja helistati ka üle mitu korda. Meilidele vastati kiiresti.

Krista Masing: 2 päeva tagasi aga meil pole suurt vahet kas sõita Tallinna või Riiga nii, et valik jäi Riia-Sofia aga vahepeatusega. Kuna on ka seal kandis plaan ringi vaadata, siis rendime auto ja seikleme ringi. Pikemalt peatume Sunny Beachil. Meie läheme 18 juuni ja tagasi umbes 26-2 juuli. Sõltub piletitest.

Meie oleme jõudnud sinna punkti, et 1 otsa pilet on ostetud ja otsustasime osta soodsad piletid aga siis mine 2 lennukiga. Hind 5le 200€. Tagasituleku piletid ostan jookvalt, sest tagasituleku aeg pole väga tähtis. Peatume Sunny Beachil ja sealt liigume rendi autoga. Broneerisime hotelli aga hakkasin vaatama airbnb.com ja saan korteri ikka mitu korda odavamalt, samas pole ranna ligi. Või kuidas seal on? Vahemaa pole vist väga pikk kesklinna või randa?