kennyt

Uus kasutaja, liitus Tripiga 8 aastat tagasi
7 meeldimist
4 postitust / 35 kommentaari
0 (0%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid
Igal juhul ostsin juurde Prioriti, mis meile läks maksma kokku 56€ :( 4 lendu 2 inimest. Nüüd kui perega reisida 5 inimest tuleb vaadata mida teha, varem reisisime käsipagasiga ja oli ok, viimase lennuga isegi küsiti, kas tahame anda ära või võtame kabiini kaasa - andsime lennuki juures ikka ära, nii oli lihtsam. 

4. What about customers who have already booked flights before 1 September for travel on/after 1 Nov?

The new bag policy will apply to all travel on/after 1 November.

Non-priority customers who booked flights before 1 September (for travel after 1 Nov) can either add Priority Boarding for €/£8* or a 10kg bag for €/£10* or they may cancel their booking for a full refund. - tuleb ikka osta juurde

Kanaari saared. Aasta tagasi Grand Canarial novembris 25-28C, eelmine aasta novembri lõpp-detsember Fuerteventura 25-35C. See aasta plaanis uus saar ette võtta.

Kuna mees on kokk olnud, siis on olemas selline kummist näpukaitse. Kui nad näppu lõikavad, siis tõmmatakse see peale. Kaiser jäävad ja hoiab kuivana.

Kusjuures kui just hilja ei jõua, siis alati olemas ka kohapeal ja need palju soodsamad. Tahtsime kodus bronnis ja hind jäi kallis, 10 päeva ligi 350€ + kindlustus. Kohapeal aga 180€.

Tere! Kehtib ikka. Meie rentisime läbi Rentalscar.com-i ja valisime Top Rent a Car firma ja maksite kohe summa ära. Auto tuuaks lennujaama ja seal anname ka ära. Tavaliselt kohapeal annab ka lisada. Tihti on see lisatasu eest. Kuidas sujub, saan teada alles juuni lõpus kui tagasi oleme.

Kõik ju sõltub paljudest asjaoludest. Meie perele 2 nädalat Al-ga kõige odavam 1500€ ja see on veel koht kus mõelda, kas sinna hotelli tahamegi üldse minna. Penthuse alla 500€ 2 nädalat. Kui palju me selle 1000€ süüa saame? No ikka päris palju! Ja kindlasti jääb üle ka!

Tere! Olen ise vaadanud ka reisifirmade pakkumisi ja hind on alates 400€ nädal. Ise läheme 2 nädalaks Sunny Beachile juuni lõpus. Ja hind 5le 1500. Teisi panin ise kokku. Lennupiketid, autorent 2 nädalaks, 3 toaline korter Penthouse koos suure basseiniga aga ka meri on 500m.

Meie oleme nüüd  lennupiletid ära ostnud nii sinna kui tagasi. Kohapeal oleme 2 nädalat. Esumene öö Sofias ja siis hakkame väljasõite tegema Sunny Beachilt, seal renditud Penthouse 3 toaline 2 nädalaks. Auto ka renditud 2 nädalaks. Ja kõik see kokku 5le 1500€, arvan, et pole kallis.

Sama siin. Ei vali kunagi pakettreisi ja kõik reisid panen ise kokku. Siis ei saagi enam täita.

Kusjuures juuni ja juuli on kallimad kui august ja September. Otsige azair.com ja kui olete nõus ümberistumisega, siis kindlasti leiate soodsaid võimalusi

Tripsast ostetud ja reisitud. Oli lennugraafikutega 3 muudatust. Alati pakuti varianti kuidas saab muudatuse teha ja helistati ka üle mitu korda. Meilidele vastati kiiresti.

Krista Masing: 2 päeva tagasi aga meil pole suurt vahet kas sõita Tallinna või Riiga nii, et valik jäi Riia-Sofia aga vahepeatusega. Kuna on ka seal kandis plaan ringi vaadata, siis rendime auto ja seikleme ringi. Pikemalt peatume Sunny Beachil. Meie läheme 18 juuni ja tagasi umbes 26-2 juuli. Sõltub piletitest.

Meie oleme jõudnud sinna punkti, et 1 otsa pilet on ostetud ja otsustasime osta soodsad piletid aga siis mine 2 lennukiga. Hind 5le 200€. Tagasituleku piletid ostan jookvalt, sest tagasituleku aeg pole väga tähtis. Peatume Sunny Beachil ja sealt liigume rendi autoga. Broneerisime hotelli aga hakkasin vaatama airbnb.com ja saan korteri ikka mitu korda odavamalt, samas pole ranna ligi. Või kuidas seal on? Vahemaa pole vist väga pikk kesklinna või randa?

2 aastat tagasi ostsime läbi tripsta lennupiletid, kuna ostsime piletid varakult, siis selle aja jooksul toimus 3 korda aja muudatused. Iga kord võeti ise ühendust ja pakuti kohe ka lahenduseks mitu varianti. Üks lend isegi muudeti täitsa ära, sest enam ei tahtnud kuupäeva muuta.

Trikutriku: vaatasin huvi pärast aga meid 5 inimest ja kõige soodsam 564€ hommikusöökidega = 2820€ aga hotell ei kannata kriitikat.
Hetkel kui ma ostan keskmise hinnaga piletid, on see meile 1100€ ja hotell mis broneeritud juba on hommiku ja õhtusöökidega ranna ääres + minu öö mujal kokku 5le 900€ aga saab ka palju odavamalt. Näiteks ainult hommikusöökidega ligi 400-500€. Nii, et hinnavahe ikka väga suur!

To neandertaal: aga kuhu siis parem minna on? Reisitud on päris palju ja sooviks sellist ranna puhkust ja seal kandis pole käinud. 5 inimesega reisides on ka eelarve tsipa piiratud.

jaanusm. kus teie vaatate? Mul endal kindlaid väga paigas pole aga võiks sõit alata 17, 18, 19, 20 ja tagasi 30 või 1 juuli, see ideaalis

ti Merje Voog: kõige soodsam seal nendele kuupäevadele üle 200€ ja soodsamalt ma küll midagi ei näe

Hetkel leian mineku Riga-Sofia 5le 250€ aga tagasitulek 30-1 juuli jääb hind 600€ juurde. Kas on mõistlik üks ots ära osta ja teist veel vaadata

to jaanusm: vaatasin üle ja kahjuks hind tuleb kallim kui otse lennata, ma vaatan hindasi juunis just.
Aga peab lootma, et äkki hakkavad soodus kampaaniad

jaanusm: kahjuks ei leia wizzairiga ühtegi lendu
vaste: Tänan! uurin kindlasti ka neid

No meil plaan ka juba Juuni keskel minek kui hea hinnaga ikka piletid saame

Ok, uurin. Mulle meeldivad Hispaania firmad, seal enamusel juba täiskindlustus peal ja 10 päeva on tavaliselt 100-150€ hea ja odav