tripsSSSS

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tere,

Lugesin tripist, et tunnete hästi Vantaa lennujaama. Vajaksin hädasti juhist, kuna meil on kahe lennu vaheline aeg vaid 40 minutit. Lendame marsruudil Tallinn-NewYork. Esmakordelt kasutame ümberistumiseks Soomet. Lennud on ostetud jätkulennuna ja on ühel piletil.
Minu küsimus seisneb, kas oskate meid juhatada, kuhu me edasi liikuma peame, et jõuda kiiresti järgmisse turvakontrolli.

Oleme abi eest väga tänulikud, kuna reisi alustame juba kolmapäeval.

Raja ja Heimar

Olme Lantal eelmisel sügisel, vahetult enne jōule. Tükike paradiisi. Majutus oli meil Lanta Mermaide hotellis ja jäime väga rahule. Hotell on ülimalt puhas ja teenindus oli super. Rand oli umbes 300 meetrit kaugel, väike jalutuskäik läbi pargi. Rand oli puhas ja liivane. Hotelli aknast aknast paistis ookean. Soovitan kindlasti Lantat, kui olete rahu armastavad reisijad. Toitlustuskohti ja väikesi baarikesi on rannas igale maitsele
Saladan jaab umbes 2 km kaugusele, käisime seal jalgsi, vahel kasutasime tukk- tukke.
Hotelli koduleht http://www.lantamermaid.com/
Head reisi !!

Me käisime eelmisel sygisel Germaloga. Giid Mae Merusk oli super, ainuke mis soovid jättis oli hotell. Nad kasutavad Letojannis (Taormina lähedal) hotelli SanPietro. Kodulehel on neil kirjas, et on tubades konditsioneerird aga paraku küpsesime hotellis ja konditsioneerist võisime vaid unistada, need on juba aastaid tagasi hotellis välja lülitatud. Aknaid ei saanud lahti hoida, sest igaltpoolt kus võimalik ronisid sisse sääsed - väikesed aga õelad. Toad on suht väikesed. Üldine hotelli ilme on räpane.