mikutrikk

Uus kasutaja, liitus Tripiga 11 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Kõik Panda Traveli lennud Taisse jäävad ära! :( Nad lubavad muidugi raha tagasi maksta või asendusreis otsida. Kas on keegi, kellele on raha juba tagastatud?

Flylali Eesti esindus väidab kindlalt, et sel nädalal sõlmiti Leedu Flylal Charteriga leping ning tehti ettemaks kõikidele reisidele - nii et natuke kindlustunnet tuli juurde.

See Glabal Pro OÜ põhikapitali suurus 40 000 ei näita küll midagi. Aga imelik on see, et see firma on ka sel aastal loodud ja asub samas kohas kus Pandagi: Ahtri 12, VI korrus.

Uurisin samuti põhjalikult selle müstilise reisibüroo kohta.....Panda Travel lubab otselendu algusega Tallinnast, vahemaandumine tankimiseks Kazahstanis. Leping on sõlmitud otse Leedu Flylal Charteriga. Tai lennupiletite pakkumisel pole mingit seost Teztouri ega Estouriga. Lisaks Tai lennupiletitele pakuvad nad ka ju teisi reise erinevatesse maadesse ja osad just olidki Teztouri ja Estouri reisid. Helistasin Eesti Flylal Charter esindusele ning seal öeldi, et nende teada peaks kõik ok olema. On küll alustav ettevõte, kuid see ei pea ju tingimata mingi pettus olema. Firma omanikeks on 2 noort hakkajat poissi ning kontoris tööl mitu reiskonsultanti. Näib, et rahvas ikka ostab pileteid, sest detsembrikuiste reiside päringute kohta on mitu lendu juba väljamüüdud. Kui eelnevatel aastatel tuli Varesreisid turule, siis minu meelest oli see reisikorraldaja veel kahtlasem (family business), ometigi ostsid paljud inimesed neilt reise ning kõik said õnnelikult Tais ära käidud. Siiamaani pole ma veel midagi eriliselt kahtlast avastanud ning usun ja loodan, et kõik ikka toimib.