naine kassiga

Uus kasutaja, liitus Tripiga 11 aastat tagasi

0 meeldimist
4 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tänud Hea Kurimoor. Uurisin nüüd selle transiittsooni kohta ka. Aga üks küsimus tekkis veel, õigemini kolleeg pakkus välja situatsiooni, mis segadust tekitas. Pilet on üks, aga check in tehakse näit Londonini, seal tuleks sellisel juhul transiittsoonis uus check in teha. Kui aga on check in lõpuni, kas siis saab ikka transiittsooni kaudu järgmise lennu väravani, ainult et ei pea check in-i järjekorras olema. Pole kunagi varem transiittsooniga kokkupuudet olnud, minu meelest on need check in-i punktid igal pool ees ja turvakontroll samuti ja alles kuskil taga on väravad. Loomulikult tuleb küsida, aga hea, kui keegi enne ka natuke selgitab. Aitäh!

Ringreisi esimese päeva õhtul on valida kahe ürituse vahel, need on elevantide safari või džiibi safari Minneriya National Parki (wild life of Sri Lanka). Ühe neist saab võtta, kumba soovitate?

Heathrow lennujaamas. Aega nagu oleks, aga see pagasi värk. Varem pole vajadust olnud kalkureerida nii täpselt, reisifirma on kõik ära teinud, aga nüüd tuleks ise hakkama saada. Teine variant on tagasi tulles öösel 5 tundi Dubais ümberistumist oodata. Need on reisibüroo poolt pakutud variandid.