irmak

Uus kasutaja, liitus Tripiga 9 aastat tagasi
0 meeldimist
0 postitust / 5 kommentaari
0 (0%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

Aga mina olen juba passikontrolli sabas veetnud üks tund.
Kui sealt saad läbi ja pagasit ei pea väljavõtma,siis pead lihtsalt kiiresti minema Domestic flights terminali. Jälgi silte ja kui aru ei saa,siis küsi turvalt kohe. Siis ei raiska aega.Teisi abipakkujaid pole mõtet kasutada. Nemad juhatavad sind meelsasti kohale,aga tahavad raha.

Tere! Ei saa jääda sinna turvatsooni. Tuled koos teistega sealt välja. Enne läbid veel passikontrolli.Seal võib aega minna. Sina lihtsalt ei pea ootama pagasit. Edasi lähed lihtsalt domestic flights terminali.Lithtsamini öeldes, seal kus oodatakse saabujaid, sina keerad vasakule.Edasi lihtsalt jälgid silte. Keerulist midagi pole.Sul on piisavalt aega. Kui nad teevad sulle Riias mõlemad chek-in.-d ära, siis pead ka kaks piletit kohe saama. Pagasi piletil on ka kirjas,kust kuhu pagas läheb.RIX AYT see tähendab,et Antalyani läheb pagas.

Arvan, et tegemist on Turkish airlinega alates Riiast kuni Antalyani. Kui nii, siis pead ainult ühe eksemplari välja printima. Mõni ei vaatagi seda paberit. Sellega lähedki chek-in. Pagasit Istanbulis välja võtma ei pea. Riias pole midagi keerulist. Istanbulis pead lihtsalt minema kohalike lendude terminali. Millal lendad? Endal ka sama marsruut ees novembris.

Esiteks väga lihtne on sõita lennujaamast metrooga bussijaama. Ankarasse läheb seal palju busse. Bussid on tõesti mugavad. Näete natuke rohkem erinevat loodust Türgis.http://www.turkeytravelplanner.com/go/Istanbul/Transport/intercity_bus_table.html Sellelt lehelt saad kogu informatsiooni palju pilet maksab. millistes kassadest saate pileti osta Ankarasse, kaua sõidate jne. Kui viitsid rohkem sellel lhele otsida,siis leiad ka täpse juhise kuidas lennujaamast bussijaama metrooga sõita. Ilusat reisi.