Lemuurialane

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Saatsin ameerika saatkonnale kirja. Mulle öeldi, et nüüd kui mul on üks kord viisa andmisest keeldutud siis pean alati USA-sse minnes viisat taotlema. Aga mulle öeldi, et ei ole ajapiirangut 1 a nagu Sul Nubsik oli. Nii, et viisat saab taodelda igal ajal. Plaaningi nüüd enne jõulupuhkust uuesti viisat taodelda. Kas keegi oskab öelda palju võtab aega viisa saamine, kui ma saatkonnast positiivse vastuse saan?

Võtsin USA saatkonnaga ühendust ja mulle öeldi, et enam ma viisavabalt reisida ei saa kui kord juba viisa avaldus tühistatud on. Oleks ma seda teadnud, ei oleks ma viisat taotlema läinudki, aga noh mis teha. Nüüd käin juba tööl ka ning see peaks hea pluss olema. Enne ütlesin, et kuna olen koolist akadeemilisel puhkusel, siis tahaks mitmeks kuuks sinna minna. Aga nüüd kuna ma tööl käin siis tahaks minna sinna ainult jõuludeks.

Mis arvate, kas on võimulust viisat uuesti saada, sest võrreldes eelmise viisavestlusega, on mul olemas töökoht ning nüüd plaanin minna sinna ainult väga väikeseks ajaks - 2 nädalaks, lisaks käin ma koolis(kuigi hetkel on akadeemiline puhkus) ja kõik lähimad sugulased elavad Eestis? Peaks olema ju küll piisavalt sidemeid Eestiga. Aga ma olen tööl käinud alles 2 nädalat ja äkki see on liiga vähe, mis te arvate, kas tasub uuesti viisavestlusele aeg kirja panna?
.
.
.
Ära unusta, et laused ja nimed (sealhulgas kohanimed, firmade nimed ja muud nimed) algavad suurtähtedega!
Trip.ee

Saarekas1 palju on see nõutav kogus raha?
Sorry ma ei saanud aru Sinu sellest lausest: "Reisipiletile lisaks peab teada olema väljasõidu loa number paberile välja prinditult" - kas tagasilennu piletitest räägid ja kas tagasilennu number peab olema välja prinditud?

Jah ESTA kaudu sain ma reisiloa. Kõige rohkem mulle teebki muret see, et äkki on probleemiks, et mulle saatkonnas viisat ei andnud ja pärast hakkavad selle põhjal arvama, et olen mingi kahtlane tüüp, kurjategija või mida iganes.

Mul pole plaanis usa-sse jääda, lihtsalt tahan jõulude ajal seal kuni kuu aega külas käiia.

Ma ei saa aru miks see peab nii keeruline olema :D