marko6

Reisisell, liitus Tripiga 10 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
11 kommentaari
 

2 külastatud kontinenti

6 külastatud riiki, 3% maailma 195st riigist

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Ole hea selgita veel palun,ei saanud hästi aru.Hahahahaa..........

Ei ole seal midagi langenud ega tõusnud. Saab odavalt ja kallilt. Täpselt nii kuidas raha raatsid ära anda. Tänaval jaga õeldud hind kahe või kolmega.

Raske on midagi valida kui valikut pole.

Kui sa elad ja töötad Soomes ametlikult,siis tuleb ka Soomlastega võrdselt makse maksta.Või arvate,et teile tuleks erand teha?

Sai hiljuti sõidetud Chiang Mai-Bangkok, AirAsia oli sõidutajaks. Lend hilines umbes 45 minutit, Bangkoki lennuväljale maandudes ei avanenud uks ja rahvas lasti lennuki treppidest välja, vihma sadas metsikult, pime, teenindajad üritasid küll meid vihma eest kaitsta lennukist bussi minemisel, kuid tuul rebis vihmavarjud lihtsalt tagurpidi. Läbimärjana konditsioneeriga bussis hakkas muidugi kohe väga külm, kuhu meid paigutati selleks, et transportida meid maandumisplatsilt lennujaama. Lennujaama jõudes polnud veel see ebameeldiv reis läbi, pagas saadi lennukist kätte alles 1,5-2 tunni jooksul. Kaks itaallast ja seltskond inglasi jäid järgmisest lennust maha, sest kotte ei saadud lennukist kätte. Ise olen kasutanud mitmeid kordi Thai Airlines`i, see oli minu esimene sõit AirAsia lennukis ja ka viimane.

Koht pole oluline, seltskond on põhiline.