eke

Uus kasutaja, liitus Tripiga 11 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Oleneb, mis piirkonda sõidad. Soe on seal alati, küsimus vaid, kus sajab vihma. Kui kirdes-idas sajab on edelas-läänes kuiv ja vastupidi. Kesmaal (Hillcountry) on üldjuhul tihti (kohati isegi 300 päeva aastas) pilves ja natuke sajune. Ja saar on väga väike, alati saad teise piirkonda rännata.

Tere!

Me Sinharajasse küll ei läinud, aga kohatud reisiseltsilistelt kuulsime, et seal vihmametsas ongi vaid üks öömaja. Meesterahvas jäi väga rahule, naiskaaslane oli natuke häiritud kaanidest, mis pidevalt ta säärtesse end imesid. Aga seda saab sobivate riietega reguleerida. Lõunarannikul soovitan väga soojalt Tangalle piirkonda ja linnast ida-poole jäävaid hotelle (eriti Sandy´s beach cabanasid). Üheöö hotelliks ehk kaugele minna, aga kui kohale saate, siis ilmselt jääte pikemaks. Vast ainus vaikne piirkond tervel Sri Lankal, imeilus rand, puhas, mõistlikud hinnad, väga lahke rahvas ja palju vaba ruumi.

Lecce linn Itaalias on väga armas ja seal on "päris elu" aastaringselt. Või Montpellier Prantsusmaal. Väga lahe koht.

Jah, pole parata - kõike, mis internetis ripub, ei tohi uskuda, ikka tuleb kontrollida ja kasvõi siin, foorumis, enne üle küsida. Ehk tasuks see Šveitsi telefoninumber ja korteripakkuja, kellelt petta saite, siia üles riputada? Päris kallis õppetund ja ehk hoiab mõne teise inimese probleemi ära.