lohekene

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi

3 meeldimist
1 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Meie lendasime Zanzinbari üle Ethioopia (kolla palaviku piirkond) ja olime Addis Ababas lennujaamas minekul 3 tundi ja tagasi tulekul 2,5 tundi ning kummalgi korral ei küsitud meilt kollast passi ja samuti polnud meil tehtud kollapalaviku vaktsiin. 


Nairobis ei peaks see ka teemaks olema, sest meie sõidame see aasta Keeniasse ning kõigepealt oleme Nairobis ja selle ümbruses 1 nädala ning olles konsulteerinud nii oma arsti kui ka vaadanud WHO kodukat (https://www.vaktsineeri.ee/reisivaktsineerimine-ja-profulaktika) , siis kuigi Põhja/Kesk-Keenia on kollapalaviku ala, siis olles vaid Nairobis ei ole vaktsineerimine nõutav.

Suurematele lastele sai tehtud (all aastastele ei tehta), samas hiljem arstiga vesteldes ja ka kohapeal kohalikega rääkides, saime teada, et otsest vajadust pole kui olla n.ö korralikes hotellides (A hepatiit) ja igapäevast hügieeni jälgida. Seega see on valiku koht ning sõltub suuresti kus olete ja mida teete... meie hotelli ja tube koristati 2x päevas (enne lõunat ja siis enne magama minekut + siis toodi veel maiustusi jmt). Kuna pisem ei olnud vaksineeritud, siis tegelikult mingit vahet me ei märganud

Tere,


kindlasti on turvaline ja tasub minna :). Käisime paar aastat tagasi 11 kuulise lapsega ning lisaks oli veel 2 x2 väikest last (2 peret ja suuremad lapsed vanuses 5, 4, 3,5 ja 1,5 aastat). Reisimine lastega sinna ja tagasi läks üllatavalt hästi (lendasime Ethiopianiga Arlandast ning suuresti magasid lennud maha) - ca 20 tunnine reisimine oli pigem kurnav vanematele.

Kuna lapsed olid ikkagi väiksed, siis me väga aktiivselt ringi ei reisinud ning meil oli kindel hotell (MELIA) kust väljasõite tegime. Hotelli  broneerisime läbi nende kodulehe registreerides ning tänu sellele saime väga hea hinnaga (5 inimesele ca 2300 eurot 10 ööd/2 eraldi tuba). Majutus oli AI ning seal oli süüa ja juua kõigile maitsetele (igal nädalapäeval oli erineva kultuuri menüü + alati rahvusvaheline köök kaa) ning ka lastel ei olnud probleeme, sest friikad/pasta jmt oli alati saada :). Lisaks siis ka puuviljad ja milkshake'd.

Kokku tegime 2 ekskursiooni 10 päeva jooksul. Kordagi selle reisi ajal me ei tundnud, et peaksime muretsema oma turvalisuse pärast ja kõik reisid mida me lastega ette võtsime (päev merel koos pikniku, snorgeldamise ja delfiinide vaatamise ning ujumisega lahes jmt) oli kohapealsete firmade poolt väga hästi korraldatud ning mõistliku hinnaga.

Soovitan kindlasti ette võtta see reis!

Tere, sooviks infot, neilt inimestelt kes on väikeste lastega käinud DV's, mis reisifirma kaudu käisite, kus ööbisite ja mida ette võtsite ja kuidas reisikorraldajaga rahule jäite? Kas teeksite/korraldaksite midagi teisiti kui läheksite tagasi.

Endal on plaan kevade koolivaheajal lastega minna DV'sse puhkama ca 2'ks nädalaks. Hetkel on silma jäänud Punta Cana piirkond ning sooviks külastada ka Samanat (vaalade vaatamine). Lapsed on selleks hetkeks vanuses 1,5a ja 14,5a