trip-krainetrip-ukraine-dark

uva

Uus kasutaja, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

96 meeldimist
5 postitust
642 kommentaari
Viimased kommentaarid

Küsiks samuti, kuidas on lood lõigul Piotrkow Trybynalski- Czestochowa- Ostrava. Mullu sügisel olid veel suured remondid, aga Ostrava- Czestochowa suunal sai juba uuele A1 kiirteele ?!?

Küsiks, kuidas on ilm ja merevee temperatuur, varsti tulek.

Kosovo ei vaata horvaatlaste peale viltu, neil on kana kitkuda ju Serbiaga .

Mullu ujusin Makarskas 14.05. Selline Eesti 19-20 oli see vesi.

Kas kellelgi oleks vaja autoga ( ka kahega ) ja 4-8 inimest Rootsi ja tagasi söita. Oleks pakkuda Paldiski -Kappelskär - Paldiski voucher 500.- euro väärtuses. Katab sõidu, kajutid, söögid. Kontakteeruda saab priva või tel. 5123123 kaudu. Voucher kehtib kuni 31. märtsini.

Horvaatias tohib 66biba ainult hotellis, apartmanis v6i k6mpingu territooriumil. Autos v6ib 66bida kiirteebensuka ja puhkealal, kiirteepilet kehtib 36 tundi.

Valiga augusti viimane nädal, siis on rahvast juba vähem, hinnad odavamad ja meri kindlasti soojem kui juunis. Ka puuviljad on valmis sel ajal.

Septembris on sellinne lugu, et kui pōhjapool ilm heitlikuks kisub, siis kohe otsejoones Omiši - Makarska rivierasse mäe taha sooja. Korduvalt järele proovitud variant.

Raekoja platsil saab ka ōlut juua, seal ei koorita :-)

Olen ka ise need päevad Spliti kandis, võin aidata leida soodsa autorendi.

Arvan , et Spliti kant tuleb romantilisem ja aparment on õigem valik juba soodsama hinna poolest.

Meri Makarska kandis juba 27, nii et ninad lōuna poole.

Vesi on hetkel 23 ja paari nädalaga tõuseb veel .

Meri on 21- 22, randu leiab erinevaid, rahvast on kuni 20.06 veidi vähem, sest ilmad võivad olla veel heitlikud. Samas on sellinne vihm tunni aja pärst unustatud ja kui prognoositakse jahedamat, siis neid päevi on hea kolamiseks kasutada. Kas rendiauto on käsutuses ?

Eestis on kehv kurss, iga postkontor vahetab eurosid kunadeks Horvaatias normaalse kursiga .

Tegelikult võtame seni veel Sloveenia valged veinid Horvaatiasse kaasa ning vahelduseks mõne naabri varudest seda Plavać Mali.

Selleks , et kontakte ja soovitusi anda, oleks soovitav veidi lisainfot. Kas olete kohapeal oma autoga, või lennuk + rendiauto. Samuti aeg ja kestvus. 25.06 - 20.08 on kõrgaeg ja hinnad ka kallimad. Sel ajal on soovitav öömaja võtta laupäevast laupäevani. Omiši ja Makarska vahel ( ka Makarskast veidi allapoole ) on ilusaid kohti palju.

Liigun lastega 1. mail Tallinn, Varssavi, Katovice, Brno ja sealt edasi Viini kaudu Maribori. Sümboolse tasu eest võin 2 inimest Brnosse sõidutada.

Obi kaart on tasuta mu meelest, kuid mingeid erilisi kliendihindu ei meenu.

Ka OBI on täitsa kobe, lähim Suwalkis. T6ime paar aastat tagasi majatäie valgusteid.

Üllatav november, absoluutne tuulevaikus ja mitte ainust pilveraasu, näis kaua kestab, kolmapäeval peaks nagu lahkuma aga selliste ilmadega lausa kahju.

Kuna ilmad ilusad Makarska kandis, siis sai korra veel ujuma tuldud.6hk 24 vesi 20 kraadi täna.

Väike appihüüe, oleks vaja endal pisipakk saada nii Tallinnast Maribori ja samas ka Mariborist Tallinna ( lapse jõulu pakk jäi maha ). Kuna ise sai just eile tuldud Tallinn- Maribor, siis lähiajal nagu ei plaani. Kui keegi liigub kuskile siia lähedale, sobib ka Zagreb, Graz, Klagenfurt. Kontakteeruge uvask(ät)hot.ee kaudu, lepime detailides kokku. Üritan ka edaspidi oma sõidugraafikud siia üles panna, seni on pea alati keegi leidunud, kes väikevedu vajab, või ise küüti saab. Päikest.