Atomic

Uus kasutaja, liitus Tripiga 11 aastat tagasi

4 meeldimist
0 postitust
40 kommentaari
Viimased kommentaarid

Kui check-in teha internetis, siis tavaliselt lauatöötajad ja turvatöötajad probleemi ei tõstata. Check-in masinas, kus pass on vaja skännida, teha ei saa, kuna passiandmed ei lähe piletiga kokku.

Soovitan: Tai kõrgeim hotell Baiyoke Sky on 88-korruseline ja pakub vaadet Bangkokile. Suvarnabhumi lennujaamast kulub rongiga 30 min, aga hotelli suurusele vaatamata on õiget ust leida pisut keeruline. Lifti järjekorrad võivad olle pikad, kuna linnaturistid käivad ka vaateplatvormil. Hotellikülalisele on see atraktsioon ja bassein muidugi tasuta.

Vaata ka Londonist Gibraltarile Monarch või Easyjetiga (edasi-tagasi septembri lõpus oktoobri alguses ~150 EUR ilma surfilauata. Seiklejale: Londonist saab ka 160 EUR eest Tangerisse, sealt praamiga Tarifasse.

Evelyn annab "Travelodge Barcelona Poblenou" kohta Booking.com - is kommentaari: Auto sai parkida kohe hotelli alla parklasse, 24 h ainult 10 eurot. Hommikusöök lihtne aga hea. Väga hea asukoht, meri lühikese jalutuskäigu kaugusel, söögikohad ümber nurga. Lisan, et rannad head, kuid lähevad kiiresti sügavaks. Lapsi vees küll ja küll.

Vastus "poegkarule" pole pahatahtlik,lihtsalt huvitab, kas panen täppi: 1."Istambul" põhimõtteliselt teab, mida reisilt oodata. 2.Viimasest reisist on möödas juba 6 aastat. 3.Abikaasa ja väiksem laps pole kordagi kaugreisil käinud. 4.Vanem laps oli eelmisel reisil kõigest 4 aastane. Kas mäletab veel midagi?

Küsimus Rygge - Oslo bussi kasutajatele. Kas Ryggeekspress-bussi peale mahuvad kõik lennureisijad või on juhtumeid, kus buss saab täis ja mõned reisijad jäävad maha?

Garda järv on tõesti ilus, kuid jääb Lombardia, Trentino-Alto ja Veneto piirile, seega merest suhteliselt kaugele.

Rongisõit Saksamaal. Sooduspiletite (nt. 29 EUR) puhul peab ICE; IC; EC ronge kasutama piletil oleval kellaajal kellajal. Kas samal piletil lähiliine võib kasutada ka muul ajal, st võib sõita varasema või hilisemaga? Tänan!

Vist laupäeval (ei ole 13.01.14)väljub Skavskast Malagasse 13.40. London Stansted - Malaga (Ryanair)on ka hea hinnaga. Buss sõidab Stockholmist Skavskasse 80 min. Ärge unustage, et pakutud http://www.sky24.ee/…spaania/form… on ühe otsa pilet.

Leidsin infot: online pilet Stockholmist Skavskasse - 139 SEK, täishind - 159 SEK http://flygbussarna.se/en/skavsta

Kuidas osta Lufthansa piletiga koos Rail and Fly piletit? Õpetuses on imelihtne: ava vastav aken ja tegutse, kuid ma ei leia seda akent. Kas oskab keegi aidata? Tänan!

Kui ikka lahkub 12:30, siis.... Bus No.22, which leaves from Abrenes Street, has direct services between the airport and the city centre, journey time to city centre about 30 minutes. Google Maps pakub autoga ~ 20min sõitu.

Kuna džunglimatk on suhteliselt kallis, siis soovitan soodsama hinnaga Puerto Maldonados elavat giidi, kes juhib individuaalseid ja grupimatku Madre de Diose jõe džunglis: Victor Yohamona (-tour guide- ; recomend. by LONELY PLANET) victorguideperu@hotmail.com Ei ole reklaam, vaid sõbralik soovitus, kindlasti on veel kümneid tublisid matkajuhte!

Aprillis käisin omal käel Peruus. Keskuse tegin Cusco-sse, sealt käisin Machu Picchul, Ollantaytambos,Titicaca järve juures ja Puerto Maldonados Amazonase lisajõe dzunglis. Cuscosse lendasin "Star Peru"ga. Dzunglis soovitan giid varem valmis otsida, juhuslikult kohtusin hr. Victoriga, kelle andmed on Peruu "Lonely Planetis". Soovitan! Aprillis oli dzunglis putukaid vähe. Bussid mugavad, saab öösel magada küll. Cuscost Puerto Maldonadosse tee väga hea (9 h sõitu). Sularaha saab "seinast", kaartid töötasid.

Hinnad 2-le edasi-tagasi oleks järgmised: rong - 180 EUR (aeglane, sõidab 12 tundi, 1 ümberistumine), 328 EUR (otserong, sõidab 6 tundi, neid on vähe, enamus käib Madridi kaudu) Lennuk - 240 EUR (äraantava pagasita), 308 EUR (koos 23 kg pagasiga)

Odavamad piletid on juunis-juulis 46 EUR (keskmine hind 70-80 EUR), sõiduaeg 5-12 tundi. Lennukiga samal ajal alates 49 EUR, vist ilma äraantava pagasita. Vaata: www.renfe.com www.vueling.com

ESTA lehel on selgelt öeldud: •Have a valid return or onward ticket. Onward tickets may not end in Canada, Mexico or the Caribbean

Soovitan sõita München`isse. Vahemaa ~100km, ronge sõidab iga tund, aega kulub 1h.20min, mõnel juhul peab ümber istuma Rosenheim´is. Pilet~19EUR.Viinist umbes 400km.

Tunnen huvi, kas www.bahn.de lehelt ostetud regionaalpilet (Länder-Ticket) kehtib ka Frankfurt-Hahnist (Rhein-Mosel-Bus)väljuvates ja saabuvates bussides. Näiteks buss nr.100 ja nr.610 jne.

Lennupiletid tuleb kindlasti varem ära osta. Soovitan kasutada www.booking.com tubade broneerimiseks. 2-ne tuba tuleb min 50-60 naela. London tube (metroo)-ga jõuad 1-2 tsooni piletiga(alla 8 naela) väga hästi liikuda. Kindlasti soovitan algajal londonlasel kõik kuulsad muuseumid (kunsti-, rahvus-,loodus-,jne.)läbi vaadata, kuna nad on tasuta. Lennujaamast linna sõiduks on soodsam Easyjet-i buss, eriti netist ostes.

Tulin just vastupidises suunas.

  1. Ams.-Nijmegen( hääldus: neimehen)- rong, pilet kassast 17.20 EUR, sõiduaeg 1.26, 2 rongi tunnis.
  2. Neijmegen-Kleve(Saksamaa)-buss nr.58, pilet 4.50 EUR, sõiduaeg 40 min, 1 buss tunnis.
  3. Kleve-Kevelaer -rong, pilet 8 EUR, sõiduaeg 30 min, 2 rongi tunnis.
  4. Kevelaer- Weeze airport-buss raudteejaamast, pilet 4.50 EUR , aeg 15min, 1 buss tunnis. Lisan, et oleks saanud bussist osta pileti otse Kevelaeri, ilmselt saab ka vastupidises suunas raudteejaamast sellist piletit osta. Paar EURi võidab ehk mööda järgmist teed: Weeze airport-Weeze raudteejaam-Kleve-Nijmegen. Võrdluseks: lennupilet Weeze-Tallinn:18 EUR(lõplik maksumus)

Arvan, et odav ja kiirem variant on lennukiga (www.vueling.com). Pilet lennujaama T-10-ga 1EUR, ekspressiga 5.05(sügisel), Madriidis metroo päevapilet alla 6 EUR, kehtib keskööni või mõni tund rohkem. Lisan lennufirma mõned suvalised väljumised. Juurde tulevad kaardimaksed ja pingimaks (ˇ2 EUR). Price Date Hour Route
Wednesday 25 May 2011 08:45 10:00 Barcelona(BCN) Madrid(MAD)
39 €
Wednesday 25 May 2011 09:45 11:05 Barcelona(BCN) Madrid(MAD)
44 €
Wednesday 25 May 2011 10:45 12:05 Barcelona(BCN) Madrid(MAD)
44 €
Wednesday 25 May 2011 12:45 14:05 Barcelona(BCN) Madrid(MAD)
39 €
Wednesday 25 May 2011 14:45 16:05 Barcelona(BCN) Madrid(MAD)
39 €
Wednesday 25 May 2011 16:05 17:25 Barcelona(BCN) Madrid(MAD)
39 €

Rentisin auto ja käisin Las Vegases, Hooveri tammil ja Grand Canyonis. Seda kõike 40 tunniga ja super kiireks ei läinudki. Soovitan minna ka Mehhikosse(minek väga lihtne, tulek veidi ajakulukam) või vähemalt piirile, kus on suured "factory outletid".