Allabert

Reisisell, liitus Tripiga 10 aastat tagasi

1 meeldimist
0 postitust
6 kommentaari

5 külastatud riiki, 3% maailma 195st riigist

Viimased kommentaarid

Ischglit peetakse üheks parimatest mägedest Austrias. Külas ööbimine kallim kui Kapplis, samas käivad Ischgli vahet suusabussid. Ise ööbisin ca. 10 km Ischglist ja iga päev autoga kohale. Parkimine tasuta ja kohti 8-9 paiku minnes piisavalt.
Keskust tasuks valida sõidukogemuse järele. Kui oled algaja, siis Ischgl ei ole just parim valik, sest algajate jaoks on kasutatav paar harjutusnõlva ja päeva lõpus külla laskumine on piisavalt väljakutset pakkuv ning ka mugulisse sõidetud. Samas mustad rajad on väga nauditavad.
Sölden on ka hea. Laiad nõlvad, mitu suusakeskust piirkonnas jne.

Olen aastaid Sixt-st rentinud ja igati hinnatasemega rahul. Saab Müncheni lennujaamast kätte ja tagasi samasse kohta. Hea ja mugav. Kuigi lennujaamast on 50 EUR nädalaks kallim rentida kui Münchenist, kuid see jahmerdamine ei tasu ära, kuna rongipilet Münchenisse ja tagasi on juba 10 EUR inimese kohta.
Talvekummid? Sixt koduleht pakub eraldi talvekumme 7 EUR päev, kuid soovitus on see, et ärge neid võtke, sest kõikidel autodel on talvekummid kohustuslikult juba niikuinii all.
2012 märtsis minek München- sealt rendiauto ja edasi Sölden, Stubaier Glacier ja Ischgl.

Vaata http://maps.google.com/ serfaus Austria ja seal on kõik majutused asukoha järgi olemas. Või vaata www.booking.com otsing Serfaus. Reitingu järgi leiad kvaliteetse majutuse.

Veebruaris sai käidud Mayrhofenis järgnevalt: Lufthansaga Tallinnast Münchenisse. Suusavarustuse transport on Lufthansal hinna sees. Münchenist rendiautoga Mayrhofenisse. Rendiauto eelis on selles, et majutuse Mayrofeni keskusest ca. 20 km eemal on tunduvalt soodsam. Meie saime nt. uue väga hea pere juhitud hotelli 50 EUR koos hommikusöögiga.
2012 märtsis sama marsruut. Lufthansa just pakkus ka väga soodsaid pileteid Müncenisse.

Õpetasin eelmine aasta elukaaslasele lauatamist ning peale 6 korda Kuutsemäel harjutamist läksime Austria mägesid prooovima. Kuna kaaslane juba sõitis kuid siiski veel natuke algaja, siis ei olnud järsud ja kitsad rajad just kõige lemmikumad. Kuna meil oli rendiauto siis saime erinevaid mägesid proovida. Valisime esimeseks Mayrhofeni, kuna ei olnud seal kunagi käinud. Meie hinnang oli, et algajal on seal raske (rajad kitsad ja järsud). Järgmisel päeval läksime Serfausi: Samuti suht ebameeldiv algajale. 3 päev Sölden: Super koht, väga laiad rajad ja suurem osa sinised või kergemad punased. Igati meeldiv. Samuti on Ischgl algajale hea koht, kuid seal peab arvestama, et päeva lõous alla külla sõites on rada algaja jaoks väga halvas korras ning trassil esineb tõsiseid punaseid lõike.

Finnairiga lennates jõuad Hong Kongi kell 8 hommikul ja 2 tundi Cebu Pacificule ümber istuda on täiesti piisav aeg. Rahulikult toimetades ja tsillides jõuad Cebu väravani 1 tunniga.
Kui plaanis on koheselt Manilast saartele Cebu Pacificuga edasi lennata, siis saab 1 tunniga hakkama. Arvestama peab muidugi sellega, et siselennud üsna tihti hilinevad. Aga seda rohkem aega Manila lennujaamas jõlkuda on:)