Effi

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
5 kommentaari
Viimased kommentaarid

Annan neile su meiliaadressi edasi.

Minu tuttavad sõitsid avariisse sattunud dziibi taga. Vot ei tea, kas nad pilte tegid, aga filmisid küll midagi.

Soritakse ikka ilmselt turvalisuse mõttes. Ja käekottides ka. Ju me nägime terroristide moodi välja;)
Basseini ääres ja restos küll tippi ei maksnud. Toole oli piisavalt, aga kohad olid üldiselt paljudel varem kinni pandud s.t käterätikud peal. Ilmselt jäid need ka ööseks sinna ja rätikukaardi saamiseks võeti kellegi teise rätikud (sry, aga venelastest eelkõige võib kõike uskuda). Meie endale kohti kinni ei pannud, aga alati leidsime sobivad kohad. Ja niipalju jõudu meil ikka oli, et toole nihutada. Kuigi rätikupoistelt sai ka seda teenust tipi eest, lisaks laotati rätik ka toolile laiali.
AI kohta küsisimegi otse baarist infi. Olime enamasti oma toa läheduses (hotelli tagumises osas) ja sealt baarist tavaliselt võtsimegi pitsat ja jooki.(baari nime kahjuks ei suuda meenutada). Muude snäkkide kohta ei oska öelda, aga JÄÄTIS oli tasuline. Aga rumm ja muid karastusjooke sai küll niisama.
Õhtuti oli minidisko ja midagi näidati suurel ekraanil, aga ei trehvanud kohal olema, nii et siinkohaö jään vastuse võlgu. Sonesta Casinos ei käinud ja ei näinud ka, et seal oleks üldse mingit liikumist olnud.
Naama Baysse minekuks bussi ei kasutanud, jalutasime sinna mööda promenaadi. Aga nagu me aru saime, käis see etteregistreerimisega ja maksis vist 2 eur nägu. Aga õhtuti oli mõnus jalutada Naama Baysse.

Sonesta Clubis käib jah millegipärast vähe eestlasi. Meie olime veebruaris seal. Asukoht on küllaltki hea, suht lähedal promenaadile ja hea jaltada Naama Baysse.
Hotellituppa jõudes olime kerges shokis, sest toal ei olnud aknaid. See on ilmselt selle hotelli stiili eripära. Väljast vaadates tundub, et mõnedel tubadel on aknad, aga enamusel siiski mitte. Ilmselt saab lisatasu eest ka aknaga toa. Aga hiljem harjusime sellega ära, sest Sharmis käisime tõesti tuppa vaid magama. Basseine on palju, pole kunagi kusagil nii palju aega basseini ääres veetnud. Lastel oli eriti lõbus. Sobib igas vanuses lastele, ka titekate bassein oli olemas mingite atraktsioonidega. Ja suured liumäetorud. Söök on küllaltki hea, iga õhtusöök oli eri maade stiilis. Rahvast oli seal hotellis suht palju: põhiliselt rättidega (ilmselt siis moslemid vms.), itaallased ja loomulikult venelased. Teeninds suht tavaline, ei tehtud luikesid ega muid loomi ka voodile. Sõsarhotelli Sonesta Beachi randa saab kasutada, asub üle tee. Sonesta Beachi hotelli territooriumilt tuleb ka läbi minna, nii et maa sinna tuleb suht pikk, eriti kui asud Sonesta Clubi tagumises otsas (Sonesta Clubil on hästi suur territoorium). Promenaadile läksime samuti Sonesta Beachi kaudu. Sonesta Beachi turva sorib kotis ka, eriti õhtupoolikul. Kui miski veel huvitab, anna teada!

Kas on Egiptuses üldse sellist varianti, et saab kergkäru rentida? Tenerifel oli see võmalus olemas. Kui ka Egiptuses on see võimalus olemas, siis ehk keegi täpsustaks kohti.