Liibset

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
1 kommentaari
Viimased kommentaarid

Saabusime nädal tagasi Hurghadast, kus veetsime 7 ööd 3* Aqua Fun Clubhotel'is ja jäime väga rahule. Ideaalne asukoht, üle tee Cleopatra fikseeritud hindadega pood, kust saab osta mida iganes - joogiveest snorgeldamismaskideni, kõik muu käe-jala juures. Hotelli kõikidel tubadel on oma rõdu basseini- ja merevaatega, toad ise veidi ajast ja arust sisustusega, aga siiski väga puhas, putukaid ja muid ebameeldivaid tegelasi ei kohanud ning kuigi hotell on Sheratoni peatänava ääres ning keskuse südames, ei ole tänavamüra ega muusikat tubadesse kuulda. Vannituba polnud ka just luksuslik, kuid kõik oma toimetused said seal ilma suuremate probleemideta tehtud. Võtsime HB paketi ja ei kahetse, sest ümberringi on nii palju erinevaid ja huvitavaid kohti, kus süüa + kui soovite veel koha peal ringi tuuritada, siis üldjuhul on söögid juba sees. Hotelli söök oli minu meelest maitsev ja vaheldusrikas (muidugi sõltub maitsest, harjumustest ning eelistustest), veetsime jõulud seal ja jõuluõhtusöök oli vapustavalt rikkalik ning garneeringuda oli palju vaeva nähtud! Hotelli meeskond oli äärmiselt abivalmis ja sõbralik, eriti tahaks tänada Animation Team'i toredaid poisse, kes väheste vahenditega suutsid suurepärast show'd pakkuda!
Üks asi veel, mille eest tahaks hoiatada - all korrusel tegutseb kohalik ATV-safari ja muude ringreiside korraldaja, kes üritas meid petta, õnneks saime hiljem pool raha tagasi. Võite proovida temaga asju ajada, aga sellisel juhul soovitan tal panna täpselt paberile, mis kell sõit algab ja punkt punkti haaval, mida see sisaldama peaks!
Rand on hotellil väike, kuid lamamistoolidest ei olnud kunagi puudust, saab snorgeldada (see peaks lausa kohustuslik olema!), kaameliga sõita, henna tattoo või massaazi lasta teha, võrkpalli või petangi mängida, igal õhtul on erinev show ja ööklubis erinev pidu. Nii et tegemist on palju nii hotellis kui ka väljaspool. Kui ise peaksin tagasi minema (mida tõenäoliselt teen), valin kindlasti sama hotelli ja võtaksin sedakorda 2 nädalat seal aja maha...