võrumari

Uus kasutaja, liitus Tripiga 11 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
8 kommentaari
Viimased kommentaarid

Palun abi Easy-bus pileti broneerimisel.

Yeasy busil pakkumine 2 naela Lutonist keskusesse. Sisestan kõik andmed ja maksmise astmes tuleb summaks kahele edasi tagasi 42 naela.Et allahindlust saada, tuleb sisestada promotion code. Kuskohast ma selle koodi leian ?

Tänud juba ette, kui keegi appi tuleb, väljasõit kolmapäeval.

Läks veidi valesti. Kokku siis ikka kahele 800 EEKu , Bangkok-Krabi-Bangkok.

Ma sinna just minemas pühapäeval. Plaanisin juba varakult, septembris sain lennu Helsingi -Bangkok-Helsingi 7340 EEK u ja Airasia promo Krabile edasi -tagasi kahele 400 EEKu ühele, kokku siis ca 800 krooni, oma arust tegin päris hea diili, peatun Tonsai beachil 4 ööd ja 3 päeva plaanis Ao Nangis tuba võtta ja Khao Soki rahvuspargis üks 2 päevane trip teha , kokku siis 7 päeva Krabil ja tagasi Bangkoki, sealt otse põhja poole sinna iidsesse pealinna, nimi ei ole keelel, vist oli Ayyattuhaya, seal kandis siis 4 päeva ja 3 viimast päeva Bangkokis, eks näis ,kuidas reis kulgeb, esimene omapäi minek, siiani ikka läbi büroode reisitud. Kui 10 veebruaril elusalt-tervelt tagasi, annan märku, kuidas läks.

Pistan ka ühe küsimuse vahele, minek nädala pärast, aga riietemure ikka üleval,foorumit lugedes vilksas kusagilt läbi, et mingid hoiukapid seal vist on ,teab äkki keegi täpsemalt ja palju see 2 nädalaks maksma läheb,tuttavaid Helsingis saatmas ei ole ,nii,et jääb üle riided kaasa tarida.

See jutt kõik Goa kohta. Arvad, et seal samad asjad müügil mis Indias ?

Võibolla tõesti mõtekam giidiga minna, ise kulutaks juba minemise ja otsimise peale hulga aega ära. Tänan kõiki abi eest .

Reis hakkab lähenema,siit foorumist palju häid nõuandeid isepäi reisimiseks kaasa pakitud, aga üks asi veel segane, Fiesta reiside lehel selline komm, et Tai templite külastamiseks vaja kohalikku giidi, kas see tähendab seda , et vaja turismiputkast templituur võtta või saab ka nii , et templi väravast pilet ja omapäi asja uurima ?

Krabil 26 jaanuar kuni 2 veebruar ,hotell bronnitud Tonsai rannas 4 ööks,sealt kavas ära käia Phi-phil ja Phangnga lahes, lennuni Bangkoki jääb 3 päeva ,plaanisin võtta Ao Nangis toa ja ära käia Khao Sokis, siit ka siis küsimus selle pargi kohta

  • loobusime mõttest kasutada malaariavastaseid tablette,kas on mõistlik sinna ronida ilma mingi kaitseta ? *Äkki kohalikus rohupoes mingi alternatiiv tablettidele, näiteks mingi jube haisev määre? *foorumis hakkas silma,et Ao Nangis HI perioodil tuba raske saada, äkki mõistlik ikkagi ette bronnida ?
  • ei kuulu küll selle teema alla, aga kui keegi juhtub lugema ,kes Tonsai rannas ööbinud, ootan muljeid,ühest kommist jäi silma, et võrk ümber voodi kaitses madude vastu ja ahve toita ei tohi, hakkavad majja tungima,kuna teavad,et siit saab süüa . Võibolla oli tegu naljaga,igatahes mul puges kahtluseuss sisse, kas valisin ikka õige hotelli ?

Jään ootele !