Enelih

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Veelkord suur tänu jutukale soovituse eest! Tahtsin ka kogemusi jagada, et käisin ära ja kohtusin Anniga; tõepoolest fantastiliselt soe ja tore inimene ja erudeeritud giid. Kõik tehakse sinu soovide järgi, millist ekskursiooni tahad, kas autoga või ainult giidiga (terve päev koos giidiga maksab 1000 bahti ehks siis 300 eeku!) Kõik need templid ja kanalid, lihtsalt superhuvitav. Ja kindlasti peab lisaks ekskursioonidelele ära käima ´night marketil´ ehk siis ööturul (nemad ütlevad ´night bazaar´ ), üks nimega Si Lom asub üsna kesklinna lähedal ja on tõeline elamus omaette! Eriti kui oled huvitatud ostma normaalse hinnaga käsitööd ja suveniire, sest poes on need seitse korda kallimad. Kauplema muidugi peab, alguses panevad nad pool hinnale otsa:))
Taksosõit on metsikult odav, aga suht mõttetu lõputute ummikute pärast. Sky train on odav ja kiire ja ülilihtne liikumisviis.
Igaljuhul kui Bkk-i minek, soovitan soojalt võtta ühendust nendega http://www.absolutebangkoktour.com/
Mina kirjutasin Annile enne sõitu ja leppisin juba eelnevalt kokku ja õigesti tegin, sest pool sellest nädalast oli tal juba ära broneeritud. Ikka seesama Uthaiwan Petploy

Teema selline, et pean nädala alates 10 jaanuar veetma Bangkokis, mees läheb tööasjus, ise puhkan. Kas keegi teab soovitada, on seal kohalikke eestlasi, kes juhendaks pisut, kuidas kohaneda?
minu meil on enelik@gmail.com
oleksin väga tänulik