miisha

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
2 kommentaari
Viimased kommentaarid

Hei,

Prille ostma minnes tasuks:

  • kaasa võtta oma kiiver ja proovida prille koos kiivriga, et kiivri ja prilli kuju ikka omavahel sobiksid
  • jälgida, et prillid sobikid sinu näo reljeefiga (prillide ja näo vahele ei tohiks jääda pilusid/vahesid, kust tuul sisse puhub; loomulikult peavad prillid olema ka mugavad)
  • jälgida, et prilli 'klaasid' oleksid 2 kordsed (need ei lähe külmemates tingimustes uduseks)

Sellise filtriga prilli 'klaase' minu teada olemas ei ole, mis sobiksid ühtemoodi hästi hämaras-lumetuisus kui ka ereda kevadise Alpi-päikese käes sõites (võimalik, et on olemas, kuid pole isiklikult kokku puutunud). Küll on paljudel prillidel võimalik 'klaase' vahetada.

Ise kasutan firma Spy prille ja olen seni rahul. Kuna nende 'klaaside' vahetamise suhtes olen (enadlegi arusaamatul põhjusel) umbusklik, ostsin kaks paari - ühed hämarateks-tuisusteks ja teised ere-päikeselisteks tingimusteks.

Tere,

Käisime möödunud kevadel märtsi keskel Prantsusmaal 'Kolme Oru' piirkonnas ja ööbisime Saint Martin'i külas. Küla asub Val Thorensist madalamal, ühendus kogu piirkonna radadega on suurepärane (tõstuk vahetult appartmendi juures, 'kojulaskumine' oli kaa väga mõnus ja sai oma appartmenti juurde sõita). Ööbimiskohtade hinnad on odavamad kui Val Thorensis ja Meribellis - selle järgi sai ka valitud. Lumega möödunud märtsis küll probleeme polnud - juurde küll ei sadanud, kuid jätkus kõigile. Terve nädala oli meil super päikeseline ilm - rajad läksid madalamale jõudes õhtuks pisut pehmeks, aga see ei häirinud (hommikuks kõik jälle korralikult hooldatud).

Meie lendasime Genfi ning sealt lennujaamast liinibussiga St Martinisse (maksis äkki ca 115 EUR'i edasi tagasi). Variant oli ka võtta rendi auto, aga kuna meie seltskond oli nooruke (alla 25) siis kehtis meie jaoks autorendil noore inimese boonudtasu ja nii ei tasunudki see ennast majanduslikult ära. Samas külas kohal olles polnud auto järgi ka vähimatki vajadust - pood, pubi jmt väikese jalutuskäigu läheduses.

Mis ma veel oskan öelda? Väga tore oli. 'Kolme Oru' piirkond on seni külastatutest kindlasti lemmik. Hinnad on keskmisest ehk natuke kõrgemad, kuid näiteks Valgardenaga võrreldes suurt vahet ei täheldanud.