leeru

Uus kasutaja, liitus Tripiga 11 aastat tagasi

1 meeldimist
1 postitust
10 kommentaari
Viimased kommentaarid

Mis kellaaegadel delfiinishow on?

See oli küll hea hind teil! Ehk mäletad majutuse nime või mis aadress oli?

Hea küsimus, tahaks ka teada.

Seda airbnb.com-i olen ka kiiganud, pole veel läbi jõudnud töötada. Aga tänud, Flatu!

See on kas suur vedamine, suur kogemus või lihtsalt vähesed nõudmised, kui 5 minutilise "sagimisega" majutuse leiab. Vot seda "pisikest sagimist" väikse lapsega tahamegi vältida.

Oleme niimoodi mehega kahekesi korra käinud, et majutuse otsisime koha pealt. Kuid paraku väikse lapsega ei lähe selle peale välja, tahame, et kindel koht oleks juba ees ootamas.

Flatu, ehk oskad mõne konkreetse kodumajutuse lingi saata?

To Max1979: Aitäh soovitamast, kuid sooviks peatuda merele lähemal. Ning oleme kolmekesi, laps 2,5a, paljud majutused ei luba 2-sesse tuppa lisavoodit. Kolmene tuba on juba 53 euri/öö, mille peale me kohe tormi ei jookseks.

Selgus tõde: lithuanianhotels.com lehel on aegunud hinnad lihtlabase lohakuse tõttu. 4 ööd Palangal oleks selle järgi maksnud 160 eurot, kuid meili teel asja uurides tehti hinnapakkumine 344 euri, mis vastab enam-vähem booking.com hinnakirjale.

Kindla peale välja minnes on ikkagi kasulikum kui kotis leidub sularaha, sest pangaautomaate ei leidu iga nurga peal nagu nt Tallinnas. Ja poekestes ning söögikohtades ei pruugi saada kaardiga maksta.