Hele06

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
6 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tere, täitsa mõistan su muret..ka mina elan Ingl ja mul on sama olukord olnud ette tulnud.. üldiselt olen külastajad ise Stanstedi toimetanud ja sealt edasi siis täpsed juhised andnud..

Kas sul kedagi Iirimaal tuttavat ei ole, kes saaks selle kohaliku firma kohta natuke uurida...mina tegin ka seda, päris teadmatusse ei julgenud tulla..
Igaljuhul edu!

Mina kuulun vist sinna kategooriasse, kes käivad paar aastat ära ja siis naasevad ikka koju tagasi, sest ükskõik kui halb või paha on kodus, on seal ikkagi kõige parem :)
Ja ära ajendab minema vahelduse vajadus..

Mina tulin läbi selle firma Inglismaale.
Firma vahendustasu ei võtnud ja lennupiletid pidin ise kinni maksma,mis ka arusaadav. Niipalju omast kogemusest võin öelda, et töökoha nad võivad leida ja organiseerida, aga kindlasti ei ole info, mida nad jagavad nii lilleline ja roosiline. Vähemalt mina pettusin küll väga ja enamuses infot oli täielik vale, ka palk, töökohustused olid ilustatud variant..aga nuhh, selle esimese shoki elasin üle ja siis sain juba iseseisvalt jalad alla. Lihtsalt vahendusfirma kaudu on sellesmõttes hea minna, kui nad garanteerivad sulle alguses töökoha ja elamispinna.