Abbatisa

Uus kasutaja, liitus Tripiga 11 aastat tagasi

0 meeldimist
4 postitust
9 kommentaari
Viimased kommentaarid

Mul tavalised MasterCard ja Visa. Reis läheks Inglismaale.

Aitäh nii heade soovituste eest!

To Naabrimees! Väga vahvad pildid!

Aitäh teile! Ehk on kellelegi veel kasuks.

Tänud vastamast! Kui läpakakott eraldi on lubatud, siis riputan kaamera kaela ja fotokotti kaasa ei võta. Siis saaks hakkama 2 kotiga käsipagasis. Lennu ajal ikka aknast on lubatud välja pildistada? :). Kui koht satub akna alla muidugi.

Pilet veel hetkel lahtine. Kas kaamera võib ka kaela riputada? :).Fotokoti mõõdud muidu umbes 45x22x26cm.

Tänud vastuse eest! Et kokku siis 3 kotti käsipagasis + 1 äraantav? Fotoka ja objed saan suuremasse kotti panna, ei ole mõtet kõike kaasa vedada. Läpaka hoiaks eraldi. Siis 2 kotti käsina ja 1 üld? Küsimus tekkis just sellest mõistest "väike kaamera" arusaamise kohta. Ei tahaks lennujaamas ka avastada, et midagi ülearu ja vaata. kuhu paned pärast. Pehme koti kasutamisel ei tohiks raamide mõõdud probleemiks olla. Pole varem lennanud, sellepärast see väike paanika :).

Edit! Sain aru!

Vaatasin raileasy.co.uk-st. :).Tänud!

Easybus tundub, et viib ainult linna. Mul vaja saada Derby - Nottingham - Birmingham kanti. Tahaks võimalikult otse edasi liikuda. Sealt edasi juba kas auto või taksoga nii umbes laias laastus 30 km. Ise leidsin sellise lingi http://www.nationalexpress.com/coach/index.cfm

Sõidab küll umbes 6 tundi rongi 3,5-4 asemel aga piletihind paistab täitsa mõistlik olema.

Sõber ei saanud olude sunnil Ryanairi pileteid kasutada. Broneeritud oli kokku 5 piletit 1 siia + 3 tagasi UK + 1 tagasi siia. Raha tagasi ei saanud, aga jäi vist mingi võimalus tulevikus kasutada seda summat või mingit osa sellest. Päris täpselt aru ei saanudki. Ryanairil pidi väga vilets klienditeenindus olema ja telefoni teel (UK-s siis praktiliselt kättesaamatud, meili teel ei pidanud ka väga kiired olema).

Tänud! Ega ei ole infot rongipiletite bronni-ostmise kohta kohapeal? Netist vaadates tunduvad sobivad rongid kõik juba bronnitud olema :(.