kuido66

Uus kasutaja, liitus Tripiga 11 aastat tagasi

1 meeldimist
1 postitust
12 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tere. 

Ei kuulu ka otsitava kategooriasse, kuid jälgin huviga teemat. Olen sealkandis pisut ringi rännanud ja tulevikumõtted samuti sinnakanti tüürinud.

Tere,mis see lugu orient maksta võiks? Pean siinkohal silmas transport ja majutus. Mäepiletitega asi selge.

Tere,olen just sama asja plaaninud, kuid mitte sel nädalal, tööl veel. Aga jrgm ndl alguses juba saaks vabalt. Türgi sobiks, seal Kemeris ka just järjekordne wrc ralli etapp, mida saaks vaadata. Kuid Bulgaaria sobiks ka...ja muud kohadki...Kui huvi ja võimalik veidi hilisema ajale lükata reis, siis anna märku.Kuido

Tere,Keda reisikaaslaseks otsid?

Tere.Minul sama plaan, minna Peterburi tutvuma kuätuuriväärtustega ajavahemikul 30. juuli- 5.aug.Millist reisikaaslast otsid?

Hei, Oleksin täitsa käpp, kui aeg sobib. Ntx peale 18.jaanuarit võiks kõne alla tulla, nii 2 ndla jooksul. Sõidan muidu lauda. Soomes muidu eri kohtades käinud.

Tere, heameelega teeksin selle tripi koos teie seltskonnaga, aga üks küsimus: Kas 30. juuliks saab tagasi. Pean kindlasti Eestis olema 31.07.16. Kui see peaks õnnestuma,siis vestleks juba lähemalt. Tervitades Kuido

Hei,

olen isegi seda plaani juba mõned aastad peas keerutanud... pealehakkamisest on ilmselt siiski puudu jäänud.

Kuid nüüd võtaks heameelega pakkumisest kinni, eriti veel, kui väike kogemuski teejuhil olemas.

Igal-juhul väärt ettevõtmine. Ja ise osaleksin sellistel matkadel suurima heameelega. Usun, et selliseid väiksema seljakotiga matkaselle leidub rohkemgi kui oskab praegu ette kujutada. Nii-et, tuult tiibadesse...

Käisin 2009 USA-s ja Kanadas trippimas,sai ostetud Tomtom navi koos kaartidega.Peaks ütlema,et algul oli nats harjumatu see kasutus ( omal Garmin),kuidr sai kõik sõidud tehtud ja käigud käidud.Mõned tuttavad ka kasutanus seda ja pretensioone ei olnud. Kui huvi,helista 56 501 348 Asun Tallinnas ja võin näidata,eks siis ise otsustad.

Sama siin! Olen seda rongireisi õige pikalt kaalunud ja järgmisel aastal võiks isegi ühineda.Aga peamine eesmärk siiski külastada Blagovešenski linna (Hiinaga piirilinn Amuuri jõe kaldal.Kunagi sai piirivalvurina aega teenitud ja väga tahaks näha, kuidas seal nüüd elatakse...Tagasi ilmsellt valin lennuki kusagillt Aasia maade kaudu.