tanel_t

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tulime siis eelimisest kommentaarist täpselt aasta hiljem El Palacio hotellist. Kõik on täpselt nii, nagu räägitud, kuid on toimunud väikene areng: tubades on föönid ja dušigeel-šhampoon-seep.

Hotelli külalised 90% vene rahvuse esindajad. Kuna viimased ei olnud hotelli personali lemmiklapsed, siis oli vähemalt meie tähelepaneku kohaselt kõigile teiste rahvuste esindajatel selles asutuses väga hea elu. Ühesõnaga, kui oskad ise käituda, siis käitutakse väga hästi ka sinuga.

Tasub minna 10 USD passi vahel check-in'i tehes. Meie seda ei teinud ning saime esimesel päeval üsna nigela toa. Käisime ilusasti pärimas, et kas on võimalik vahetada ning ilme mingisuguste probleemideta oli järgmise päeva pealelõunaks uus tuba valmis. Seekord siis superilusa vaatega. :)

Toiduvalikus leidis alati midagi, mis maitses. Joogid on maitsvad, kuid seveeritakse imepisikestes plasttopsides. Muidu polnud hullu, aga õllejoojad saavad jalad ja närvid päris tugevaks. :P

Ja tagasi me olemegi.

TopToursile kui reisikorraldajale pole mitte midagi ette heita. Lennuki ja hotelliga oli kõik korras, samuti abistati igal võimalusel. Ekskursioone me ostsime kohapealt, seega seda poolt kommenteerida ei oska.

Ahjaa, oli vaja veel arsti juurde minna: 20 minutit peale telefonikõne TopToursi esindajale oli auojuht hotelli vastuvõtus ning sõidutati kliinikusse ja tagasi. Töö väga kiire ja korralik.

Igati positiivne reisikogemus! :)

Laupäeval, 16.01.2010 on minek TopToursiga. Ilma eelarvamusteta on küll raske minna peale antud teema läbilugemist, kuid loodame parimat! Hind oli ju ometigi soodne ning ilmselt on ka Päike piisavalt kuum! :)