joonasK

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tehtud! Toimib. Teenustasu 350 kr, kokku läks koos 50 eurise viisalõivuga 1142 kr. Mõistlik, arvestades, et ise ei pidanud kuskil käima ega marke kleepima, passile tuldi koju järele ja toodi koju kätte. Aega läks 9 päeva.

Üksikuid naisi tülitatakse ehk rohkem, aga ka mehed ja grupid peavad valmis olema pidevaks tülitamiseks müügimeeste ja kerjuste poolt. Kui õpid seda ignoreerima, siis on kõik okei ja turvaline. Vägivallaohtu Indias praktiliselt pole. Vabalt võib üksi minna.

Kas keegi on kasutanud Sandberg reiside (http://sandberg.ee/) nimelise reisifirma teenust India viisa taotlemisel? 350 kr teenustasu ühe viisa eest pole justkui eriti kallis, arvestades, et ise postiga pabereid saates läheb mingi summa (ca 150 kr?) postikuludeks. Igatahes on see 350 märksa soodsam kui näiteks Reisieksperdil (üle 600, pealegi tahetakse seal, et ostaksid nende juurest lennupiletid). Aga kas kellelgi Sandbergiga positiivset kogemust on? (Korra juba küsisin selle kohta, aga keegi ei vastanud - pole vist siin nende kliente?)