resulda

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

No eks kaubelda tuleb vaat et igal sammul, siiski õpetuseks neile, kellel mingit ravimit vaja apteegist osta. Ärge ostke peatänavalt, minge Merineitsi ristmikule ja sealt peatänavalt järgmine tänav vasakule. Tee viib kohalike elanike rajooni, on kitsas ja tiheda liiklusega. Aga natuke kõpmimist tasub end end ära , vasakul teeservas asub apteek, kus on fikseeritud hinnad. Enne on juuksur, riideäri, siis apteek. Päeval müüb naine, õhtul mees. Super abivalmid ja kannatlikud ja super odav ka!

Sai just tuldud sellest hotellist, no soovitada küll ei tahaks. Jah asukoht on hea, võibolla rahulikumale inimesele lihtsalt lärmakas, kuna diskosid on tihti ja lähedal. Nälga seal ei jää, aga puhtus jätab soovida. Meie hotelli esine oli tänaval ainuke , mis oli täis prahti. Samuti oli probleeme prussakatega. Neid tuli millegipärast iga päevaga juurde, kuigi meil ei olnud midagi söödavat külmkapis ega laiali. Kas tulid nad naabertubadest, kus olid inimesed lahkunud või ei tea. Suht nõme, oli ikka ehmatav öösel wc-s tuld panema panna.

Tere.
Kas kellegil on kogemust, osta reisi n.ö viimasel hetkel lennujaamast. Tean, et välismaal on see väga levinud. Plaanin tütrekesega sõita Egiptusesse, ja hirm on reisi broneerida ette, kuna ülemus otsustas koleegile viimasel hetkel puhkusele mitte lasta. Kas see on üldse Tallina lennujaamas võimalik, on odavam ka?