islander

Reisisell, liitus Tripiga 11 aastat tagasi

0 meeldimist
2 postitust
11 kommentaari

1 külastatud kontinenti

Viimased kommentaarid

Oleneb köik, mida te teepeal tahate teha. Rootsis on pöhimaanteel, mis toob löunasse Lundi/Malmösse/Helingöri/Trelleborgi välja Kolmardeni loomaaed, siis näiteks Löuna-Rootsi on väga ilus niisama ringisöitmiseks. Lisaks on suht-koht teel ka Pipimaa. Taanis on Legoland, aga see ei jää otseselt nö Saksamaa tee äärde.

Sa vöid ka Taani üldse vahele jätta ja söita otse Rootsist öise laevada Saksamaale (Trelleborg-Travemünde, vaata TT-Lines).

Parem valgusta, mis on sinu sihtkoht, kui kiiresti tahad sinna jöuda ja mida tahaksid teel näha, nii on lihtsam infot jagada.

Ma käisin suvel Wola Parkis ja mulle täitsa meeldis. Ma otsisin just KappAhli ja selle ma sealt ka leidsin pluss superallahindlused.

Suured tänud selle pöhjaliku ülevaate eest!

Tänud! Ma nimelt resideerungi Kölnis ja oleme juba paar nädalat Itaalia sauserit joonud, varsti tuleb ka kohalik federweisser:-)

Buldooza, ma mötlesin vin bourru'd. Kas sa sellest oled midagi kuulnud?

Esmalt suured tänud tagasiside ja heade ideede eest!

Me oleme arvestanud ca 7-8 tundi söiduks Lyoni ja teist samapalju Gironasse. Eks köik söltub ka teeoludest, aga ma millegipärast ei usu, et oktoobri alguse pühapäeval oleks erilisi ummikuid. Tagasi vist tuleme Gironast otse Kölni ja ei hakka enam peatust tegema. Üks kuri möte käis küll peast läbi, et külastada lastega Europa-parki..., eks näis.

Sain just teada, et mu puhkus on heaks kiidetud, seega hakkame öhtul planeerima ja broneerima.

Kas Prantsusmaal tehakse ka nn eelveini? Seda mida Saksamaal kutsutakse federweissiks vöi - rotiks, Itaalias sauseriks ja Austrias heurigeriks? Tänud info eest!

Tere!

Kasutan teemat ära, kuna oktoobri alguses on meil ka plaan tulla Hispaania idarannikule oma autoga. Allapoole Valenciat ei lähe ja eelistaksime kindlasti veeta osa oma 10-päevasest puhkusest mere ääres. Seltskonnas on 3 täiskasvanut ja 3 last. Kus soovitate peatuda? Mis märksöna alt tulevad välja kodumajutused ja muud soodsad ööbimiskohad? Mida soovitate vaadata? Oleme olnud korra Sitgeses ja käinud ka päeva Barcelonas. Vöib olla jätaks sel korral isegi suurlinna vahele, kuna lapsed on endiselt väiksed suurlinnapuhkuseks.

Tänud igasuguste soovituste eest!