soojason mõnus

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
10 kommentaari
Viimased kommentaarid

Sitsiilia on hea valik, seal on võimalik leida erinevaid tegevusi ja juuni alguse poole võid leida enda pere ainukeste suvitajatena ilusas liivarannas. Samas ei ole saar väga suur ja kui auto rendid saad näha kõike mida soovid saarel näha. Kui soovid liivasel rannal ööbimist ühes toredas villas umbes 50 € öö ja saada head infot eesti keeles saare kohta, siis suhtleme sõnumites edasi. Aga muidu head reisi!

Kas Londoni kaudu pole mugavam kui Vilniusest?

Tõepoolest, aprillis on Tais ja ka Egiptuses juba liiga palav, aga Sitsiilias on sel ajal väga ilus, kuigi merevesi veel eriti üle 20* ei ole, aga muidu on seal aprillis mõnus.

Tühja sellest hotellist, see on ju kõige odavam pakkumine El Gounasse ja olgugi et see pole selle kandi parimate hulka kuuluv hotell on ju El Gouna ise nii vahva paik, et kui miski hotellis ei meeldi, ei pane sa seda magades tähele ja muul ajal pole seal tarvis ju viibida (ega see hotell nüüd nii hull ka pole, 3" tuleb ära). Kena puhkust!

Kellel ikka võimalus seal talvisel perioodil pikemalt viibida, siis võiks tõsisemalt korteriostu peale mõelda. Keegi siin mainis, et kinnisvara on kallis, aga tegelikult on seal arvestades asukohta (ehk siis korteri lähedust rannale)ilmselt maailma odavaim kinnisvara ja olgugi et viimastel aastatel on see päris palju ja stabiilselt tõusnud. Kui uhiuus korter on võimalik saada 200 000.- krooniga, siis ei ole mul küll infot, et kusagil oleks kinnivara odavamalt saada. Muidugi, kui soovite super merevaadet ja 5" teenuseid või oma maja uksest kohe rannaliivale astuda, tuleb maksta rohkem, aga siiski kordades vähem, kui mujal. Mis puutub ostuprotsessi, siis käib see sama tsiviliseeritult notaris nagu meilgi. Loomulikult ei ole ka sealsed firmad kaitstud pankroti eest, aga jällegi, meil siinkandis läheb firmasid kordades rohkem panrotti kui seal.
Kokkuvõtteks: tasub teha natuke matemaatikat ja proovida leida tasuvusaeg, aga erinevatel arendustel see 3,5 - 8 aastani (need on minu arvutused:)) Nii et minu arvates on Egiptuses võimalik lahedalt ühendada meeldiv kasulikuga ja üsna kiiresti oma korterilt kasumit teenima hakata.
Seniks ikka PÄIKEST ja sooja MERD!

Miskipärast ei taha keegi su küsimustele vastata. Hea, et reisiaja juunisse tõid, ilm pole veel liiga kuum ja rahvast veel oluliselt vähem liikvel, et lihtne leida ka öömaja. Võid tellida auto ka siit ette lennujaama, aga kohe Palermo lennujaamas (ehk siis jaamast välja 100 m.), kus ongi rendifirmade parklad, on vähemalt 5 firmat kes seal autosid rendivad ja sageli trumpavad nad seal üksteist üle sooduspakkumistega. Hind on kusagil 50€ päev kui sa just selle väikse Fiatiga ei taha sõita, mille tuul teelt ära puhub. Kindlasti vaata, et võtad kasko kus kõik on kaetud.
Etnale saab kusagil 2000m. peale sõita oma transpordiga ja seal on siis igasugu nänni müüa (muide ka kohalikku eukalüpti mett, mis väga hea). Edasi saab siis tõstukiga või jala ja see maksis midagi, aga ei mäleta et palju. Üldiselt on Etnat kaugemalt hoopis ilusam vaadata, eriti kui ta laavat välja ajab.
Turvalisuse ja maffia pärast pole põhjust muretseda, maffiat turist ei huvita ja üldse on see teema liigselt üles puhutud, meil on seda rohkem näha kui seal. Suuremates turistilõksudes või linnades ehk seal kus rahvast rohkem tuleks rahakotil silm peal hoida, nagu ikka on nendes kohtades pikanäpumehi.
Üldiselt soovitaks siis saarele tiiru peale teha kui juba auto rendite. kui aga peres ka väike laps kaasas, siis võiks võtta rahulikumalt ja rohkem rannamõnusid nautida, sest merevesi on sel ajal ca.24" ja mõjub võimsalt igasugu nahaalergiate ja muu taolise vastu. Ehk siis sõltuvalt teie plaanist, kui plaanite saarega põhjalikumalt tutvuda, siis pole kindlasti mõtet ühes kohas ööbida, sest nagu ütlesin, saab sel ajal ööbimiskoha lihtsalt. Kui on mingeid küsimusi, siis suhtleme sõnumites edasi. Vaata ka www.sitsiilia.ee seal on räägitud muuhulgas ka veidi saarest ja paarist mõnusast söögi ja ööbimiskohast, kus ma ka käinud olen ja need on tõesti mõnusad.

Üldiselt on juunis majutuse leidmine kerge, sest nad ise puhkavad juulis, augustis ja otsides suurtest inglise portaalidest, kus pakutakse üüriteenust, midagi odavat leida pole võimalik, sest enamus teenusepakkujaid sinna oma asju üles ei pane erinevatel põhjustel(kallis ja itaalias ei ole inglise keel väga levinud ehk siis keeleprobleemid ja ka enamus pakkujaid töötab enda turu jaoks).
Saan aru, et lastega reisides on mure ööbimise pärast suur, aga tegelikkuses pole asi hull. Nii et, head reisi.

Kui tahad rahulikku perepuhkust liivasel rannal kus praktiliselt teised inimesed puuduvad ja ööbimine merest 50 m. kaugusel lahedas villas, siis pead Sitsiiliasse minema. Küll on rand täis seal juulis, augustis, aga juunis on väga mõnus ja merevesi tavaliselt sel ajal 22-23.

Kui tähtis on elamise hind kohapeal, siis on kindlasti odavaim Albaania ja põnevust jätkub seal küllaga ja igav ei hakka. Käisin seal ületades piiri Kreekast ja ei registreeritud seal midagi ja ei tundnud ka keegi huvi kauaks jään või mis ma seal teen. Inimesed on meie jaoks liigagi sõbralikud.