tuulaluula

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Ümberistumine koos ööbimisega Bergamos

Novembris puhkusereisilt koju tulles jõuame Bergamosse õhtul kell 19:30, lennuk Riiga järgmisel hommikul kell 07:00. Kas on reaalne ööbida lennujaamas või peab mingi majutuse otsima? Võimalusel palun ka majutussoovitusi Bergamos.

Oleneb, kui palju viitsid ise nendega tegeleda. Minu omad said esimest korda mäesuusad alla 3-aastaselt, aga tuleb tõdeda, et esimesed 2 aastat oli nende tasemeks a la Himose madal titeküngas ja sinisel nõlval minul kahe jala vahel laskumine.
Suusakeskustes on kindlasti ohtralt kelgutamiskohti, mis neile ka palju rõõmu pakuvad. Suuskade laenutamise kohapealt tuleb võrrelda kodukatel hindu ja mõelda, mitu päeva neid suuski ikka tegelikult laenutada plaanis/vaja on

Meie seltskond koosneb minust (naisinimene) 2 lapsega. Ühelt poolt on auto kallim, teiselt poolt ma ei ole kindel, et mulle väga meeldib seal mägedes sõita (hommikuti mäele minnes on tavaliselt eelmisel päeval sulanud lumi teed mõnusalt ära jäätanud; kui lund hakkab sadama, siis seal eriti kettideta hakkama ei saa, aga ma ei ole kindel, et ma üksi nende paigaldamisega hakkama saan jne)