Ketskin

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
2 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tere

Selline küsimus on, et kas kegi oskab plusse ja miinuseid öelda pooleks aastaks minekuks Austraaliasse WHM viisaga. Tahaks nagu siit natukesekski ära saada ning kuupäevad jääksid november kuni aprill, aga kuna ma tarvitan regulaarselt ravimeid, mida ma suures koguses kaasa ei saa võtta, pean Eestisse poole aasta pärast rohtude tõttu tagasi sõitma.

Kas on reaalne, et kui ilusati läheb ja tööd saame, siis saaan tagasisõidu raha kasvõi kokku?

Igal juhul ootan Teie arvamusi:)
.
.
.
Postitus tõstetud asjakohase teema alla ja tekst korrigeeritud foorumi nõuetele vastavaks.

ixxx
Trip.ee

Niiniii…mure on siiis selline, et plaan on võtta 8kuune reis Austraaliasse, AGA..mul on ravimid, mida pean igapäevaselt tarvitama süstide näol ning need vajavad külma l. Lühematel reisidel saan tõendiga, mille arstilt kirjutas hakkama. Ning pole muret ka nende külmas hoidmisega. Kas keegi teab, kuidas ja kas on üldse võimalik, kuidagi need ka sealt saada või kasvõi saata., sest ilmselgelt nii pikaks ajaks ma käsipagasiga neid kaasa ei saa võtta.Ravim nimi on Copaxone ( SM raviks) kui see midagi ütleb. Ravimid on väga kallid ning seegi võib probleemiks saada.

( Tean, et asi tundub takistusi täis ning lihtsam on öelda, et püsi Eestis, kuid ma ei mata veeel oma reisimõtteid maha)

JUba tahaksin ette tänada nõu eeest ka :)!