urvekas2

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
1 kommentaari
Viimased kommentaarid

..., sest Granada Alhambra kindlusele kulub päev, linna tahaks kah natuke vaadata. Granadast on hea ühendus Cordobasse ja Nerjasse.
Ja kindlasti telli endale varakult piletid Alhambra külastamiseks ära. Meie käisime 31.dets, arvates, et no ega siis küll turiste ei ole, ilm oli ju erakordselt ekstreemne (vihmane), aastavahetus kah. Aga võta näpust, hommikul enne 10 olime kohal ja saime piletid veel kl 15ks. Hea et niigi läks. Külastajate arv on piiratud 6000 isikuga päevas, paleesse saab sisse iga 30 min järgi ja väga organiseeritult.
Peale selle saab Malagast (lennujaamast)rongiga (1 ümberistumine)Granadasse. Muidugi kui 4-ne seltskond, siis tuleb rendiauto odavam.
II ööbimiskeskus oleks mõistlik võtta edelapool, sest Gibraltar on tõesti pea päeva väärt (meile anti soovitus, et G-sse ei tasugi autoga sisse sõita, kuna parkimisega võib olla muret, tasub edasi sõita ühistranspordiga?). Ja Cadiz, vana sadamalinn, mis ennast Ameerika avastamise järgi õitsele lõi, on ka vaatamist väärt. Meie heaks abimeheks reisiplaani koostamisel oli LonelyPlaneti Andalucia.