facetheworld

Uus kasutaja, liitus Tripiga 11 aastat tagasi

0 meeldimist
6 postitust
29 kommentaari
Viimased kommentaarid

A uurisin ja lugesin, ning sain teada, et kui isegi peaks lend ära jäetud olema, siis peavad nad ka emaili teel teavitama.

Sinu leid on väga hää. Aga kust täpsemalt ma selle koti sealt tartukaubamajast leian?

No sinna viivad teed küll. Ma natuke uurin ja mõtlesin siis anna teada.

Mida üldse Ibizal huvitavat teha oleks?

Kus kohas Bangkokis saab kohapeal teha? Ega ometi mitte lennujaamas?

See variant peab siis esialgu asja ära ajama.

Tänud.

Lõpuks on nii, et Ryanair polegi enam odavlennufirma, vaid sama nagu kallimad firmad, ainukese vahega, et kallimad firmad paremini organiseeritud ja kasutajasõbralikumad..

Kas tahate üheotsa piletit? Kui siis mina leidsin midagi sellist läbi Ryanairi; Riga-Frankfurt-Barcelona ca 500.- + siis kui on pagas siis 160.-, aga hea siis arvestada enamvähem 800.-

Kas deebetkaardiga saab online pileteid osta?

Hei

Tekkis siin veel selline küsimus. Nimelt ma broneerin siis seal küsib, et kas mul on 1 bad (max 15kg) või 2 bag (max 30kg) Jas see maksab kõik. Et kas see on mõeldud ikka pagas mitte käsipagas? Et kui mul on üks kott alla 15 kg mille ma lennukisse tahan võtta siis ma ei pea seal märkima, ega lisatasusi maksma?

RyanAir ikka.

Tänud.

Arvan, et siis ikka võtan ära. Teen selle check-ini onlines ära ja uurin kust väljub täpselt Frankfurtis lennuk Malagasse ja siis pole miskit, kui rakendada kiireid jalgu :)

Ja veel selline küsimus, et kas ma saaksin juba Riia lennujaamas teha Frankfurt-Malaga check in'i ära. Mülemaid lende ju opereerib Ryanair.

Hei

Leidsin, et ryanairiga saak Riga-Frankfurt Frankfurt malaga üliodavalt, aga väike kahtlus on ümberistumise ajaga Frankfurtis. Kell 12.20 maandub lennuk ja juba 13.05 läheb järgmine lennuk edasi Malagasse. Kas ma jõuan? Pagasit pole.

Aga sellepeal ütleks, et ma pole nii rikas, et osta 'odavaid' asju. :)

Ahah. Tänud. Õigeks hinnaks kujunes siis Riga-Malaga 1507.-

Okei, aga kuidas ma siis eraldada saan ja tegeliku hinna välja võtan?

VÄga huvitav pakkumine. Aga olen natuke võhik. Vaatasin AirBalticu kodulehelt järgi, et kui 22. Aprillil lennata Riga-Malaga siis hind on 3705.- miinus 70% ja hinnaks kujuneks siis 1111.- Sain ma õigesti aru?

hei

Vaatasin seda Ryanair kodukalt, et kuidas sinna saada. Ja sain aru, et kõigepealt peab ostma pileti Riia-Düsseldorf ja sealt siis omakorda eraldi Düsseldorf-Malaga

Et siis hinnad oleksid sellised: Riia-Düsseldorf - 560.- Ja siis Düsseldorf-Malaga 816.- Ehks kokku siis läheks Riiast Malaga õudmine maksma 1337.- Mis on päris hea hind.

Vaatasin, et neid viisa tüüpe on erinevaid. Et millise viisa ma peaks taotlema, et saaks viibida Tais võimalikult kaua ja palju see mulle maksma läheb?

Tänud.

Hei.

kas keegi seletaks kuidas täpselt asjad ons elle viisaga Tais? Aprillis tahaks Bangkokis maanduda. Ja kohapeal tahaks kindlasti olla vähemalt pool aastat. Aasta :)

Valgustage võhikut palun.

Tänud.