backinreality

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
1 kommentaari
Viimased kommentaarid

Foorumis on küsitud Hurghada hotelli King Tut kohta ja eriti veel kommentaare selle kohta ei ole. Kuivõrd naasesin sealt alles mõned päevad tagasi, siis siinkohal väike ülevaade.

Kuigi väidetavasti on tegemist uue hotelliga, on seal kõik amortiseerunud. Ja veel hullem - kõik on üliräpane. Nö. restoran meenutab pigem nõukogudeaegset sööklat. Kogu hotell + enamus selle slaavlastest külastajaid + personal meenutavad nõukogudeaegset puhkekodu Musta mere ääres. Külastajad on hommikust õhtuni viinauimas, sööklauste avades tormab kari sisse ja ahmib endale leti pealt kõike, mis ette jääb, toitu lendab kahte lehte laiali. Kümme minutit pärast avamist meenutab söögisaal odavat õllekat jne.

Rand on räpane. Selleks et rannas olees juua saada, pead jalutama üsna kaugele nö. restorani ja saad sealt umbes 100-grammises räpases plasttopsis jooki. Üle kahe topsi korraga ei anta, sest topse ei jätku.... jne.

Hommiku- ja lõunasöök on väga üksluised. Õhtusöögid on ok. Õhtused meelelahutusprogrammid piirduvad enamasti Mr/Ms King Tut valimistega, mis on valdavalt allapoole naba naljadega programm. Bassein on küll soojendusega, kuid asub täielikus varjus. Kui satute basseini vastasküljele tuppa, siis avaneb vaade nii merele, kui ka otse maja kõrvale asuvale vundamendiaugule, mida kasutatakse prügimäena. Ühtlasi avaneb siis vaade hotelli köögi tagauksele, kus köögipersonal pidevalt toidujäätmetega askeldab. Ühtlasi külastab siis teie aknaalust umbes 5 korda päevas sibiauto jne.

Midagi head siiski ka - hotelli territooriumil on sukeldumise klubi ja surfajate klubi. Otse sealtsamast saab istuda kummipaati, mis viib teid paarisaja meetri kaugusel ankrus olevale laevala ja lähete sukelduma. Otse rannas pakub üks mees surfilaudasid laenuks ja õpetab soovi korral sõitma. Ja snorgeldamiseks on koht väga hea. Algul on liivane põhi, sisi tulevad korallid ja läheb ruttu sügavaks. Kummijalanõusid minul vaja ei läinudki.

Ja veel üks asi - kui lähete laevareisile delfiine vaatama ja snorgeldama, siis ärge ostke selle laameramehe käest, kes kaasa tuleb, videot. Kaameramees käis ise ka koos kaameraga vee all ja väidetavasti pidi video sisaldama seda veealust maailma, mida me nägime. Tegelikult oli ta filminud meid endid - snorgeldajaid! Täiesti jabur on vaadata kümneid minuteid järjest snorgeldavate inimeste kõhtusid. Lisaks pidi kaasas olema üks DVD Egiptuse üldinfoga. See DVD oli vaid 7 min. pikk ja sisaldas vaid mõningaid pilte.