kaisa_xx

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
1 kommentaari
Viimased kommentaarid

Peatume praegu Sharm el Sheikhis selles hotellis. Hotell asub Nabq'i linnaosas, mis on kõige kaugem osa Naama Bay poolt, u 20 km. Hotellis jäi esimese asjana silma, et kogu aeg keegi koristab midagi, ehk siis hotell ja selle territoorium on väga puhtad. Territooriumil on suur peamaja, kus on ka toad, ja paar väiksemat tubadega hoonet. Resort asub ranna ääres, territoorium on piisavalt suur, et rannatoole jaguks nii basseini äärde kui randa. Merre minek on liivane ja sügavaks läheb aeglaselt. Snorgeldajatele on ehitatud pikk puidust sild, mis jõuab korallriffini välja. Korallriff ei ole kõige rikkalikum, samas kogemuse saab, kalu on piisavalt. Hotellil on mitu basseini. Neist üks lastebassein, üks soojendusega sügavam bassein (170 cm) ja suur ilma soojenduseta, kus paras end karastada praegusel aastaajal, kevade ja sügise poole on see ka arvatavasti päris soe. All inclusive paketi kasutajatele on mitu restorani ja kohvikut/baari, kus söögid-joogid on olenevalt ajast tasuta. Tuleb alati üle küsida, mõnes baaris on õlu ka lisatasu eest. Hinnad hotelli poodides ja baarides (nt vesipiip) on soodsamad kui linnas. Hotelli meelelahutustiim töötab ka, saab tantsida päeval ja muud toredat teha, kui tahtmist on. Õhtuti on baarides teemaõhtud, bingomängud jms. Hotellis on peamiselt venelased, mistõttu esimesena enamus töötajaid kõnetab ka eestlasi ja kõiki teisi valge nahga inimesi vene keeles. Toidud on hotellis üldjuhul maitsvad, sellele maale omaselt natuke maitsetud, valik on piisav, et igaüks midagi leiaks. Hotelli lobbys on korralik wifi ühendus, ka internetipunkt on olemas.
Märgiksin ära, et sattusime siia hotelli Mainor Meelise reisibüroo 5* loteriiga, korraldajaks toptours. EI tea, kuhu veel oleks võinud sattuda, aga meile igal juhul tundub, et vedas, sest hotell on tõesti korralik. Tuba on mõnus, vaated tubadest basseinile või aiale, mõlemad on ok. Kõigil tubadel on rõdu või terrass. Meie toas on vann, eeldan, et see on ka kõigis. Loomulikult föön, seif. Saabumisel kaks pudelit vett, niiet hambapesumure on ka esimesteks päevadeks lahendatud.
Naama Baysse ja Vanale Turule pääsemiseks on hotellil buss, mis on hirmkallis. Mõistlikum on sõita marsadega, need on 3 LE Naamasse ja 4 LE turule, ehk siis kordades odavamad ja täiesti korralikud.