jansaxx

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi

2 meeldimist
0 postitust
16 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tänud vastamast igaljuhul. Sain nüüd juba selgeks kõik omale :)

Mis vahe on BTS ja MRT? Kas lennujaamast väljuvad mõlemad need? Või on suht ükskõik kumba peale lähen, sest ühes suunas liiguvad nagunii :)

Vaatan ja vaatan seda Bangkoki kaarti ja ei saa mina aru, kas rahvusvahelisest lennujaamast tuleb ära metroo ja siis peaksin kusagil istuma ümber rongile, et jõuda Siam piirkonda? Või väljuvad lennujaamast nii metroo kui ka rong?
Kuidagi oleks vaja jõuda Nasa Vegas Hotel -i ja siis edasi liikuda Siam piirkonna poole shoppama.
Tänud targematele ette juba :)

Loen siin vanu kommentaare ja igaks juhuks küsin targemtel üle värskemat infot:
Bangkoki lennujaamas maandun eeldatavasti kell 9,30 ja 11,45 on edasi lend Thai Airwaysiga. Mis protseduurid mind ees ootavad lennuki vahetamisel, kui lennud ei ole ühel piletil ja kas üldse selle ajaga reaalselt jõuaks.
Kas esimeselt lennult tulles pean oma pagasi võtma ja nn lennujaamast välja :) ja siis uuesti sisse ja chek in-i tegema?
Kuna see lennujaam pidi mega suur olema, siis eeldan, et saabumised ja väljumised on kõik erinevatel korrustel ja kindlasti erinevates lennujaama otstes ka?
Kas ma võidaks aega kui reisiks ainult käsipagasiga? Või pole sellel vahet ja pean ikka nö väljuma ja uuesti kõik protsessi tegema?

Tagasi koju lennates Bangkokist kui palju varem peaks olema lennujaamas, et mitte hilineda. Seal vast ei kehti see 2 tunni süsteem või siiski? Teatavasti tegelikult ei tehta check in laudasi ka ju varem lahti kui 2 tundi?
Tänud targematele, kes viistivad vastata :)

Meil hotell Baiyoke Sky Hotel. Sealt vist peaks ka enam vähem igale poole liikuma saama?
Veel huvitab, et kas Bangkoki lennujaamas või metroojaamades on ka linnakaarte tasuta saadaval või tuleks see eelnevalt ise kaasa muretseda?

Suur tänu teile Jim ja M. Oli tore kohtuda ja vestelda. Eriline tänu aga rollerite eest. See sõit Cambodia liikluses ole tase omaette, mida tasub kogeda :)

Lennukipiletid olid vist mingi 80.- suund, 320 € kokku kahele siis.
Siem Reapis on meil hotell Chateau d'Angkor La Residence, see oli ka päris hea hinnaga, minu arust. Kui õigesti mäletan siis vist mingi 45.- öö kahele.
Eeltööd teen alles:) Lihtsalt kõik piletid ja ööbimised on ostetud.
Phuket on meil läbi matkatud, kuid Kambodžasse lähen isegi esimest korda. Eks seal tuleb tüüpiline teekond ette võtta, Angkor Wat, ujuvkülad jne:)

Chanalai Flora Resort oli meil. Meie tuba vastas kirjeldusele, muidugi meil oli ka Super Deluxe Room. Vaatega hoovi, basseinile. Kõige odavamad toad on osad ( kindlasti mitte kõik)vaatega hoopis teisele poole hotelli, mingile padrikule.
Hotell väga hea koha peal. Garden peaks minu teada jääma natukene kaugemale.
Hommikusöök suhteliselt sama igapäev, nagu ikka hotellides, aga valikut oli ja kõht sai täis:)

Sama siin 08.01.16 - 24.01.16 Phuketis, kuigi vahepeal käin ära 5 päeva Kambodžas:) AirAsia-ga Phuket-Bangkok- Siem Reap ja tagasi sama rada.
Ümberistumised väga valutult, lennujaamas ümberistumiseks ainult mingi 1,5 t.

Olen olnud Chanalai hotellis 2015 jaanuar ja nüüd jaanuar 2016 lähen uuesti sinna. Asukoht super, rannale väga lähedal ja ainult 50m peatänavast. Teenindus hotellis ka igati ok.

Tere
Tunnen huvi Siem Reap's elu-olu vastu. "Jim Seam Reap", kas saaksid oma kontaktid jätta, saaksin meilile huvipakkuvad küsimused saata?

Kui lähen Taisse 1 jaan - 16 jaan.2016 ja vahepeal tahan ära käia 5 päeva Kambodzas, siis kuidas peaksin visa tegema? Kambodzasse läheksin lennukiga, mitte mööda maad.
Koguaeg käib jutt mingist 15 päevast, mis visa see on ja mis visa on 30 päevane, mina enam aru kahjuks ei saa.
Kas saan teha piiril visa on arrival, lahkumise päevaks näitan et lahkun juba paari päeva pärast edasi Kambodzasse ja kui tagasi tulen teen uuesti visa on arrival piiril ja lahkun jälle Taist vähem kui 15 päeva pärast. Olen õigesti aru saanud?
Või kui mul lennupiletid on 1-16 jaan, siis tuleb kokku pikem periood kui 15 päeva, kas keegi arvestab seda või ikkagi reaalset olukorda, et lahkun vahepeal ka maalt selles ajavahemikus.
Kuna reisin esimest korda, siis olukord väga keeruline kahjuks minu jaoks.
Ehk oskab keegi targem aidata.
Ja mis visasi seal soomes saatkonnas tehakse veel?

Kas rolleri saab ka ilma passita renditud? Või on seal ikkagi dokument vaja panti jätta?

Pass peaks olema käepärast... kas koopia ei aja asja ära, kui seda kaasas kannan? Ei tahaks koguaeg pass taskus ringi jalutada, mine sa tea kes seda tagasi pärast ei taha anda:(

Plaan minna mootorratastega Horvaatiasse ja siit küsimus ka sealsete teede kohta: kuidas asfalt sooja ilmaga? Teed libedad või on kuivaga ikka normaalne sõita? Meil siin võib küll pigisse vajuda kui päikest natuke rohkem:)
Ja kas kõikvõimalikud kiirteekleepsud millest siin jutt, kehtivad ka rataste kohta?