mari22

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi

1 meeldimist
0 postitust
26 kommentaari
Viimased kommentaarid

Sa peaksid ikka ootama mõned tunnid kuni saab lennupeale, vähemalt teistes lennukates on nii :P Väravad vist avatakse 3h enne lendu ja kinnip annakse 20-45min enne lendu,aga kõik sõltub kellega lendad. Tavaliselt RA pileti peal on kirjas ka kuna värav kinni pannakse. Ja kui travel ineraneri vms, tuleb maili peale siis seal peaks olema kirjas kuna väravad avatakse.

Rumal mina, just vaatasin boarding passi, ja seal on juba märgitud et1 bagg 20kg. Vabandused rumala küsimuse eest :P

Aitähh, vastamast. Tegin online check in-i ära, sain kõik piletid printimiseks, aga tehes seda check in-i, ei olnud seal kuskil mingit linnukest, et on ka ära antav pagas. Kas nüüd peaksin lihtsalt minema lennujaamas RA kassasse ja andma pagasi ära ja pole probleemi või on mingid teised süsteemid?

Ja siis saan eraldi 2 boarding kaarti?

Kui olen bronnid RAga 2 piletid, üks endale teine kaaslasele, kuidas siis check in teha? Eraldi mõlemale eksole? Kuna ma ple kunagi online check in-iga tegemist teinud siis kuidas see süteem toimib? Kui võtan RA kodukalt selle vastava lehe ette, viskan sinna vastavada andmed ja ta laseb eraldi inimesed regada, sest bookingo nri all on 2 piletid, erinevatele nimedele?

On keegi lennanud lähi ajal Melb-London AirAsiaga ja fly-trouhg süsteemi kasutanud? Pabistan ka oma pagasi pärast, sest KL-is on ümberistumine. Uurisin seda süsteemi ja phm peaks aind oma interiariga minema AIrAsia kassasse Melbournes ja asi lahendatud. Kas on tõesti nõnda kerge? Igasugune info on teretulnud :)

-Evekas- Kas sa taotlesid viisa Eestis olles või AUs? Endal ka plaan seda taotlema hakta aga Eestis, uurin kas siin peab ka tegema pilt, AUs tehes- olen lugenud et mitmed on saanud viisa enne, kui pilti tegema lähevad. Imelik on see, et nõue pildi tegemiseks on tulnud mailile, aga viisa on enne kätte saadud, kui pilt ära saadetud või tehtud.

Suur atähh! Sellest lingist on väga palju kasu! :)

On kellegil kogemusi AirAsia lennuga Melb-KL? Kas 2h vahepeal on piisav et võtta pagas ja teha check-in?

Mis te arvate, kui lennata Melb-KL-London ja KL-Londoni lennu vahel on 2h aega, jõuab pagasi ja check -iniga ära? või jääb lühiksesk aeg? Melb-KL lend maandub LCC terminalis ja KL-London väljub ka LCC temrminalist.

MCneelson- kindel? piletid on mudu otse Melbsist Londonisse ja lihtsalt vahemaandumine/lennuki vahestus on Kualas. Lendasin siia ka Tln-Riia-Taškent-KL ja võtsin pagasi alles KLis. Loogilisetl võttes peaks olema ju sama süsteeb ka nüüd.

Vb loll küsimus, aga ledan Melb-Londonisse, läbi Kuala-Lumpuri, kui annan pagasi Melburnis ära, siis saan selle alles kätte Londonis, onju:P? Lendan Air Asiaga ja bronnisin sealt lennu Melb-Lon, vahepeatus on KLs lihtsalt. Ilmselt mõtlen veits üle, aga seal tuli lihtsalt bronnides 2 korda pagasi eest maksta (Mel-KL eraldi ja KL-Lon eraldi, maksin mõlema eest), sellest ka selline küsimus.

Soovitan govermendi lehelt uurida sellise olukorra kohta, aga olen 99% veendunud et kui esimese aasta viisa läbi, ja oled maal ka viibinud sellega, siis n.ö esimset viisat küll enam taotleda ei saa, see ikka väljastatakse ühekordselt.

Oskab keegi soovitad AUst Eestisse soodsaid varjante? AirAsia, AirChaine jne olen kõike uurinud, aga mõtlesin,et keegi teab mõnda reisikorraldus firmat kes teeks häid pakkumisi?

Me lendasime Austraaliasse läbi KL, meil olid algsed piletid kuni KLni ja sealt edasi vaatasime piletid Kullarannikule eraldi KLis olles. KL lennujaamas ei tekkinud probleeme, ei nõutud pileteid kuhugi, löödi 90 päeva tempel passi.

Tere,
selline küsimus, et kas on keegi eestlane ka AUs olles viimasel ajal (pean siis silmas peale aprill 2010) 2a viisat taotlenud, kas ka siin olles on vaja olnud röntkenit teha?

Kuidas seal üldiselt hinnad on? Majutus kahel korralikus kohas (mitte tingimata tärnidega kohtades)? Šoppamine? (riided ja meened näiteks)? Või peaks seda reisi rohkem kui kultuuri kogemust võtma ja pigem rohkem ringi vaatama?

Tegime ka sõbraga paar päeva tagasi viisa ja ei midagi küsitud lisa.