Maam

Uus kasutaja, liitus Tripiga 11 aastat tagasi

2 meeldimist
5 postitust
8 kommentaari
Viimased kommentaarid

Millest Teie iroonia küll tuleneb? Vabandan väga, senini oli Trip koht, kus võis midagi küsida ja vastati.

Tere! Nuputan siin odavaimat varianti. Kastrupi lennujaamast rongiga Kobenhavn H-i 36 DKK. Kui aga ostan 2.tsooni 10 x klippekorti(150 DKK) ja topin kaks korda masinasse, siis saan ju 30 krooniga sõidetud? Ülejäänud piletid kuluvad linnas nagunii ära. Kas mu mõttekäik on õige? Kehtib see klippekort ikka nendel rongiliinidel, millega lennujaamast linna saab?

Kunstimuuseumid - nt Gemäldegalerii

Saan aru, et Rooma kesklinna Ciampinost üle 30 euro on liig. Kas mõni "roomlane" on nii armas ja annab nõu, kui palju oleks maksimum taksosõidu eest Hotel Victorisse, mis asub lennujaamast 7 km kaugusel linna poole. 3 inimest, igal üks seljakott. Tänud juba ette.

RIX-Pärnu

Kes hiljuti käinud – kas olen õigesti aru saanud, et kui mu lennuk maandub Riias 20.30, siis esimene võimalus Pärnusse(ja Tallinna) saada on Vilniusest tulev buss, mis on lennujaamas 01.25. Mõned aastad tagasi väljus Riiast ka buss umbes 23.30, kas see enam ei käi või ei oska ma otsida? Tänan väga, kui keegi viitsib aidata.

Tänan Sind südamest üksikasjaliste juhtnööride eest Uffizi galerii kohta, kasutasin seda Orsanmichele kiriku varianti ja käidud nagu niuhti. Palazzo Pitti jätsin tagavaraks, sest soovisin võimalusel just Uffizis teatud konkreetseid maale imetleda. Nägin nad kõik ära ja olen vaimustatud. Aitäh!

Palun, kas keegi on seda galeriid käesoleval aastal külastanud? Poja pere võtab kunstihuvilise memme Itaaliasse kaasa ja lubab ühel päeval Firenzesse ka sõidutada. Eelnevad selleteemalised postitused on juba varasemad, ehk viitsib mõni värskemalt käinu pakkuda – mis nädalapäeval ja mis kellaajal võiks saba kõige väiksem olla? On seal üldse mingit loogikat? Eelnevalt broneerida ei riskiks, nad ju tahavad lisaks kuupäevale ka kellaaega ja seda ei julge 100% prognoosida lastega reisides. Periood saab olema 16.-21. september. Oleksin tänulik iga vihje eest!