evelin91

Uus kasutaja, liitus Tripiga 11 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
8 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tere Kallid Trip.ee kasutajad! Nimelt sõidan ma 20 Jaanuaril New Yorki, Mul ei ole olemas veel ei tööd ega elukohta. Kas oleks keegi hea inimene kes suudaks mind sealtpoolt aidata elukoha leidmisega, alustuseks ei pea olema korter, olen rahul jagama kasvõi tuba kellegiga, meid on kaks. Kuidas leida või kas kellelgi on tööd pakkuda? Loodan väga teie abile! :)

Kirjutage mulle evelin91@hot.ee

Suurtänu Evelin

Nimelt on mul kaa plaan tulla Eestist autoga Londonisse. Ja otsin ka parimat rendiautofirmat ja parimate hindadega. Sest minu plaan on jatta auto Inglismaale. Oskab keegi aidata? . . . Laused ja kohanimed algavad suure algustähega. Toimetaja parandas.

Tere! Kuuled, mul on sama probleem , ja ilmselt nouab ka Iiimaa , vereproove ja vaksiine , uurisin seda eesti Inglise saatkonnast ja Eeestist. See votab aega 9 kuud kokku. Koigepealt tuleb teha marutaudisyst , ja kolme kuu parast saab parast seda anda vereproovi, ja parast seda peab koer olema veel 6 kuud Eestis. Minu ettepanek on , et tulla autoga. Kui suur sukoer on ja kas tal on olemas Europass? Millal tahad Eestist tulla. Voibolla on meil voimalik kokkuleppele saada , tuled meiega ? Anna kindlasti teada kui huvi on , kirjuta mulle evelin91@hot.ee