miksmina

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
5 kommentaari
Viimased kommentaarid

Suured tänud Jimile meie pere poolt, oli väga meeldiv kohtuda. Võtsime kohapeal pikemad liikumised ja templite külastuse tema kaudu ning kõik sujus suurepäraselt.
Juhtus ka üks uskumatu lugu seoses majutuse broneeringuga, aga see juba puhtalt Agoda apsakas. Märtsis hotelle broneerides maksime ühe majutuse 100% ettemaksuna ära (hotell The Beach Island Resort Koh Rong Samloemi saarel). Vahetult enne jõule saarele jõudes, selgus oh üllatust-üllatust, et selles hotellis enam tegevust ei toimu! Majutusasutuse vanad omanikud olid saarele juba uued majutuskohad teinud, aga meid ei olnud sellest muutusest keegi teavitanud, raha tagastusest rääkimata. Ühes kohas õnnestus siiski majutus saada...napilt vedas kuna saime viimase toa (tegemist ju kõrghooajaga ja meie plaan oli saarel olla 4 ööd). Hiljem toimus Agodaga pikk kirjavahetus, õnneks tunnistasid nad oma viga ning maksid majutuse raha tagasi + kompensatsioon tekitatud lisakulude näol. Tagantjärgi on naljakas seda seika meenutada, aga tollel hetkel oli asi naljast kaugel.

Meie oleme SR-s 18.12.-21.12.15. Jim, nagu kevadel meilitsi kokku leppisime, võtame ühendust novembri lõpus ja paneme sealse kohtumise, liikumise paika :)
22.12.15 üheks ööks Sihanoukville ning 23.12.15 liigume Koh Rong Samloemi saarele (oleme seal 4 ööd). Edasi viib meie teekond Kep´i ning aastavahetuse veedame pealinnas.
Reisisellideks on kolm täiskasvanut ning kaks aktiivset tüdrukut vanuses 10 ja 6 :)

Meie siiras kaastunne Tarvile, tütrele ja pojale! Miks küll nii toredad ja elurõõmsad inimesed peavad noorelt lahkuma :(

Lugedes siin Dildo nimelisi kommentaare saab tõestust see et eestlane on 1 õel ja vinguv tegelane (ega sa juhuslikult Keskerakonda ei kuulu- kui jah, siis säästa palun teisi oma kommentaaridest). Ma algatuseks ütlen, et pole Terje ega Tarvo tuttav ega sugulane, muidu tekib jälle küsimus et keegi on ringkaitses.
Olen isegi reisidel näinud kuidas kännuämblikud ennast ogaraks joovad (kuna odav on ju) ning pärast oma hädades reisikorraldajaid, hotelli personali, kohalikke inimesi süüdistama hakkavad. See on teatud kontingent, kes meil reisib- alati on nende reisimuljed suhteliselt üheülbaline- muidu oli lõbus aga see oli kehv, teine asi veelgi kehvem, hotell oli jama, teenindajad nõmedad jne jne- kas tuleb tuttav ette ?
Käisime oma perega eelmine aasta koos 2 väikse lapsega ja peatusime just selles hotellis- ütlen ausalt et Dildo sugusele kliendile vastandun 100%- hotell oli väga hubane väike villa (mu abikaasa väikese titaga tundis ennast lausa nagu privaatvillas), teenindus oli tasemel (ei leia te Egiptuses selliseid ka 5* hotellist), Terje oli äärmiselt abivalmis (kui inimene särab siis seda nagu narkouimas inimeseks tembeldada oskab vaid Dildo sarnane kibestunud vennike). Ekskursioonid- olid odavamad kui reisibüroost ostes ja teenindus super (seda muidugi väga vahvale Cyrilile)- ei tea kust Dildo oma kogemuse sai, äkki ta täpselt ei mäleta (pärast mitut rummi võib seda juhtuda). Ühesõnaga võtan seda kommentaari kirjutades asja isegi isiklikult, kuna Terje hotellis puhates oli see meie perele parim puhkus ja kui ma kuulsin Terjet ühes hommikuraadios intervjuud andmas, tekkis väga suur tahtmine sinna tagasi minna (ju ma Dildo arvates olen imelik aga tõesti oli jube hea kuulda raadiost energiast pakatavat häält ja meil samal ajal sadas mingit ollust taevast). Soovime 2 pere poolt (kes eelmsed jõulud said teie juures puhata) Terjele ja Tarvile palju jaksu ja paistab et kaasmaalased ei lase teil ära unustada , kust te pärit olete, mõni Dildo satub ikka meie sekka :)
Peame hetkel uusi reisiplaane ning kui otsustame külastada Indiat kolmandat korda, siis kindlasti tahaks peatuda just Teie juures !
Andres ja Marge

Olime selles hotellis ajavahemikus 14.12.09 - 28.12.09 ja jäime väga rahule. Selline armas, väike ja hubane hotell. Olime lastega ja sellisel juhul on pisike privaatne hotell just parim. Mõnel päeval kui enamus inimesi oli rannas sai väiksema lapsega hotelli territooriumil oldud. Panin lapse magama, võtsin päikest, nautisin värskelt pressitud apelsininimahla ning kui väga palavaks läks, värskendasin ennast basseinis. Vahepeal tekkis tunne nagu oleks privaatvillas:) Õhtul samas sai lapsed tuppa magama pandud ning väljas istuda. Välisuks oli koguaeg silmade all ja kisa oleks kah kohe kuulnud. Suure hotelli puhul ei tuleks selline tegevus kõne allagi. Hotelli perenaine Terje oli väga abivalmis ja igati super-super-super!!! Terje, kui sa peaksid seda lugema juhtuma, siis veelkord suurimad tänud C1 toa poolt!!!:) Kuigi Travel In-i kodulehel on hotellile antud 2+ tärni, siis julgen pakkuda rohkem. Eks annab tunda ka see, et üheks omanikuks eestlane (seda eriti puhtuse koha pealt). Hotelli asukoht oli igati hea, poed ja kõiksugused restoranid on 5 minuti jalutuse kaugusel ning rand ka lähedal. Meie ise broneerisime toad otse Tarvi (Terje abikaasa) kaudu ja mingeid probleeme ei täheldanud. Soovitame soojalt kõigile teistelegi!:)