reigo43

Uus kasutaja, liitus Tripiga 11 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
1 kommentaari
Viimased kommentaarid

Käisin eelmise aasta detsembri lõpus sõpradega Sharm el Sheikis ja sattusin enda arvates ja ka teiste meiega ühes hotellis viibinud eestlaste arvates üsna ebapädeva giidi alla.

Nimelt ostsime Kairo reisi ja juhindusime paberist, mille giid meile andis ja see väitis, et reedeti eesti keeles Kairo reis. Ise olime ka muidugi lollid et üle ei küsinud, mis keeles ekskursioon tuleb, aga giid ei maininud ühtegi sõna ja kokkuvõttes saime umbvenekeelse reisi. Kui giidile helistasime öösel ütles ta selle peale et paber ei loe midagi ja eesti keelset Kairot pole olemaski. Uskumatu! Millest pean ma sis lähtuma kui mitte sellest paberist mille giid mulle annab. Järgmine päev väitis üks teine giid meile selle peale, et infotunnis teile öeldi ära et see kord eesti keelne grupp täis ei tule. Jällegi uus uudis. Kõik inimesed ju infotunnist ei saa seda kuulmata jätta? Ka ei öelnud ta ta meile midagi siis kui reisi ostsime paar päeva hiljem. Lisaks jagas giid vastuolulist infot randade kohta. Giidi nimi oli INGER-STINA PALMET.

Minul jäi seega Teztourist üsna kehva arvamus. Kui te ei soovi minna ekskursioonidele üsna lärmakate ja ebaviisakate venelastega ja tahate ekskursioone ka mingis teises keeles peale vene keele, siis soovitan küll valida mõne muu reisikorraldaja.