anne66

Uus kasutaja, liitus Tripiga 11 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
11 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tere Sotimaahuvilised! Ostetud 23.06 lennupiletid Edinburgi, kavas linnas ringi vaadata ja siis suunduda rongiga lääne poole, et seal autoga ringi tiirutada. Hetkel veel täpsem marsruut ja eeltöö vaatamisväärsuste suhtes tegema. Kas on veel kellelgi samal ajal samad plaanid ja sooviks seltskonna ja kokkuhoiu mõttes ühineda. ( N ja M 50+)

Meil täpselt sama mõte, lähme nädalaks ja kavatseme ka huvitavamad kohad üles otsida.Oleme saanud sellist infi,et rendihinnad erinevad mitmeid kordi olenevalt ajast,automargist ja rendifirmast. Näiteks hooajal juuni-aug 2x korda kõrgemad. Ja puudub ka vasakpoolse liikluse kogemus. Hetkel veel lennupilet ostmata: variandid on kas mai lõpp või aug lõpp Kohapeal elav eestlane lubas eeltööd teha rendihindade ja rongiliikluse osas. Millal teie plaanite minna? Ja igasugu inf ürituse õnnestumiseks samuti teretulnud.

Ei olnud mingit probleemi, peaasi,et kehtib...

Tulime just Barbadoselt ja meist jäi sinna maha (vabaks) 2 toaga apartment: Allamanda Cottage, 90 USD päev,meie jäime rahule,luksust pole aga köögis on kõik masinad olemas. Kokku kulutasime kahele 31 tuh EEKi koos kõigi kuludega (ka väiksed ostud) nö uksest ukseni. Frankf on odav ööbimine kesklinna raudteejaama juures hotell APOLLO 45.EUR tuba kahele. Ühistransport maksab nüüd 2 kohalikku raha üks sõit, nii linnas sees kui ühest saare otsast teise. (Varasema infi kohaselt oli 1,5)

Kas keegi on juba lähiajal Ozolkalns´is käinud ja oskaks kommenteerida,kuidas on võrreldes Kuutsemäega,kas on ka ülerahvastatud? Pileti hind tundub odavam.

Eelmiste kirjade põhjal järeldan,et märgistus teedel olematu.Kas hotellidest ikka saare kaarte leiab,kus vaatamisväärsused peale märgitud?

Tänud laiskurile, aga oleks tore, kui keegi veel midagi huvitavat kirjutaks, sest meie oleme pigem ringitõmblejad.

Laiskur, mida huvitavat nägid,kas sukeldumas käisid? Mõni vajalik tähelepanek,mida kaasa võtta,kas jalgrattaid ka tuntakse ja renditakse? Palju autorent maksis?Mis huvitavaid turistilõkse on üles seatud? Kas vees on ka siilikuid....seega on spets jalatsid vajalikud?

Hei! Mari kisakõri, kui oled Barbadoselt tagasi, palun jaga ka oma nähtud-kuuldut-tehtut. Mis muljet avaldas, ja millest hoiduksid. Kas kasutasite ka rendiautot ja kui keeruline on harjuda vasakpoolse liiklusega, (noh ikka ise roolis olles)?

Tere, ka minemas Barbadosele 20 jaanuar.Palun kirjutage veel huvitavatest looduslikest ja kultuurilistest vaatamisväärsustest,mida leidsite ja mis eriti muljet avaldas.

Otsime ka pileteid Tokyosse ( või ka mujale Jaapanisse) ikka Finairiga Helsingist oleks mõistlik või kuidas.