Kanapoeg

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
6 kommentaari
Viimased kommentaarid

Ei sobi kahjuks avalikud internetipunktid. Vaja oleks stabiilset, enam-vähem kiiret interneti töö jaoks. Hüppaks hea meelega CAT CDMA keskusest läbi, kui keegi mulle aadressi muretseks. Ise ei ole kahjuks siiamaani leidnud.

http://www2.thaiembassy.fi/index.php/en/visaservices/tourist-visas/additional-documents

  1. 3 copies of valid Finnish visa/residence permit.
  2. 3 copies of hotel reservation in Thailand /or an original invitation letter from guarantor in Thailand and his/her Thai Identity Card or Thai passport photocopy.
  3. One original and 2 copies of letter from applicant's employer; if applicant is a student please include a confirmation letter from the school, college, or university. The document must be in English.

Neid dokumente EI pea ju Helsinki Tai saatkonda saatma?

Kas enne 4.Märtsi (reis hiljem) saates dokumendid postiga ei pea seda 25€ maksma ja piisab 10€ postikulude katteks?

Tänud pv, hiljem märkasin, et TLL-HEL-BKK. Ettevaatuse mõttes broneerin pikema ümberistumisega reisi, 50 min lendude vahe tundub liiga hirmuäratav esialgu.

Mul veel paar küsimust, millele soovin vastuse saada ja siis vast esmatähtsad probleemid lahendatud.

  1. Kas deebetkaartiga (NPNK)saab raha ATM-is välja võtta?

  2. Ma ei tea, kuidas on olukord Taimaal internetiga. Tööga seoses oleks vaja ligipääsu internetiga. Kiidusõnu olen kuulnud CAT CDMA (http://www.catcdma.com/download/driver_manual.htm) kohta, et pidavat levima väga hästi isegi x külades.

Mul igatahes see CAT CDMA leht tai keeles? ja loodan, et keegi tenegi kokku puutunud selle teenusega.

Kus Bangkokis on teenusepakkuja kontor (http://www.catcdma.com/contact_as/index.htm)? EI tea, kas see ainuke kontor ja aadressi sealt ka ei leia.
Seade maksis vist u3000EEK (pole kindel) ja kas interneti teenust on võimalik ainult 2 kuuks osta?

Aga kas deebet kaartiga (NPNK ilma krediitkaartifunktsioonita) saab ATM-ist raha välja võtta?

Ohoo ei teadnudki, et on võimalik otse lennata Tallinn-Bangkonk-Tallinn Finnairiga. Hind tuli u 12k EEK.

Nüüd tundub, et läheb see võimalus käiku. Ega keegi oska vastata, ega piletit võimalik veel soodsamalt saada ei ole (tuleval turismimessil) või pakutakse seal neid 14max päeva reise?

Ega see Phuketist alustamine polegi niivõrd oluline, lihtsalt oli välja valitud sealne soodne hotell ja kuuldavasti puhtad rannad võrreldes Bangkokiga. Lihtsalt peale reisi hea lebotada ja patareid laadida mõtlemata kohe edasi startida. Ega see polegi nii oluline.

Millega soovitate reisida? Bussiga, rongiga?
.
.
.
Koha- ja firmanimed kirjutakse suurte algustähtedega! Trip.ee

Räägiks siis plaanist natuke lähemalt.

Plaanis minna umbes 40-ks päevaks.
Üldine lennuplaan on selline
http://www.genesiz.com/Default.aspx?tabid=1843&sid=2
Tallinn-Helsinki-Bangkok-Phuket - 1150$

Mõtlesin ka variandile, et säästa 150$ lennupilet Phuketile ja minna rongiga (http://www.railway.co.th)külast-külasse lõpppunktina Phuket, aga vististi tahaks rahulikult esimesed reisipäevad (10päeva) Phuketi rannas enne puhata, kui seiklema minna.
Tallinn-Helsinki-Bangkok - 1000$

Hotelli broneeringi esimeseks nädalaks ja eks siis vaatab, kuhu kui kauaks jääda sõites külast-külasse ja vaadates ka päris kohalikku elu.

Nagu aru saan, siis Genezis on usaldusväärne koht ja võinu juba lennu broneerida aprilli lõpust - kuni juuni alguseni, ses korra läksin juba alt, sest oli plaanis broneerida märtsiks lend, mis nüüd u 1400+$. Kas broneerides saan valida istekoha + söögivõimaluse lennuajal vms?

Reisiaeg jääks siis low-seasoniks ehk vihmaperioodiks, mis kuuldavalt ei pidanud muud olema, kui kuus sajab 2x 2h vihma ja seegi mõnusalt soe, kas on nii? Hinnad on ka soodsamad ja vast ei ole ka niipalju turiste.