pauline

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Lendasin detsembri keskel Delhisse.Kiievi lennujaamas oli eratransfeer teise terminali ja kõik kulges suurepäraselt. Lennuk tundus olema üsna vana, mingit infot lennu kohta ei antud ja ka ekraane lennukis ei olnud. Eriti häiris jube kusehais lennukis. Ega ka salongiteenindus ja söögid kiita ole, eriti kui oled ennem Finnairi kasutanud. Kiievi kaudu saigi just selle pärast lennatud, et soomlased streikisid. Lennu graafikust peeti kinni ja lend, mis algas Kiievist kell 17,15 jõudis Delhisse 3,00 öösel.

Mina julgeks küll Estlive-ga Goasse minna, sest jägavad nad ju Horizoniga lennukit ja hotellide valik nii Põhja kui Lõuna Goas on neil tunduvalt parem. Käisin nendega juunis Türgis ei olnud ühtegi probleemi. Ka Finairi hinnad on ju päris palju tõusnud ja mugavam on lennata otse Tallinnast. Müüakse ju ka ainult lennukipileteid Tallinn-Goa-Tallinn.

olen ka juba aastaid proovinud saada viisat oma sõbrale Indias, aga keeldutud on juba 4 korral Eestit esindab Indias U ngari saatkond ja ei tea kedagi, kes oleks sealt kaudu viisa saanud. Alates selle aasta aprillist muutus viisa seadus, uuri seda VM kodulehelt, nüüd peab ka viisa saamiset keeldumist põhjendama,ja peaks saama ka keeldumise edasi kaevata. Ei ole uue viisa seaduse ajal veel proovinud viisat taotleda. Igatahes on see viisa saamine vist üks suur loterii.