kalekand

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
1 kommentaari
Viimased kommentaarid

Pulmapeoks broneeriti peamaja ja tasuti rent ühe õhtu eest. Järgmise päeva suhtes oli kokkulepe, et koristamiseks (toitlustus ja koristamine oli vastavalt kokkuleppele tellija enda poolt organiseeritud) on aega kuni koristatud saab, s.t. umbes lõunani. See kokkulepe kehtis ainult koristamise suhtes, mitte ei andnud luba korraldada järgmisel päeval afterparty't.
Nädal enne pulmi tellis üks lepingupartner koolituse, mis pidi algama pulmapeo järgsel päeval kell 10.00.Kuna talu esindaja viibis sel nädalal välismaal, kus ta ei saanud kahjuks meile lugeda, siis selgus alles vahetult enne pulmapäeva, et pulmamaja on siiski vaja vabastada kella kümneks järgmisel hommikul. Informatsiooni selle kohta andsime pruutpaarile pulmapeo õhtul - mitte enne laulatust,sest tõesti ei tahtnud pruutpaari tuju rikkuda enne ametlikku tseremooniat. Tegime omalt poolt kõik, et olukorda võimalikult kergendada - alustasime oma jõudude ja palgatud abilisega peosaali koristamist kell kuus ja lõpetasime selle enne kümmet, nii et pulmalised ei pidanud seda ise tegema, kuigi kokkulepe järgi nad oleksid seda teinud. Pakkusime pulmalistele kompensatsiooniks terveks järgmiseks päevaks saunamaja koos kaminaruumiga, kus oleks olnud hõdus hommikust süüa ja peo lõppu tähistada. Ausalt öeldes oli seltskond väga passiivne ning peale ühe pruudi sõbranna keegi ei pidanud vajalikuks peo lõpetamisel pruuti aidata. Samas arvasid meeskülalised, et neil on võimalik juurdetoodava alkoholiga uut peopäeva alustada.
Veelkord - järgmise päeva rendiaja lõppemise kindlaskmääramata jätmine oli meie viga, sest tavaliselt me tõesti oleme vastu tulnud klientidele ja ei ole kehtestanud check out'i kindlat kellaaega (nagu see on tavaline muudes majutuskohtades), juhul kui meil ei ole järgmiseks päevaks broneeringut. Antud juhtumil olime aga järgmise päeva koolituse sunnitud vastu võtma, sest ka meid kimbutab MASU nagu teisigi ning pulmamaja rent oli vaid ühe õhtu eest kokku lepitud.
Vabandan veelkord pruutpaari ees!