kaduja

Uus kasutaja, liitus Tripiga 11 aastat tagasi

20 meeldimist
2 postitust
20 kommentaari
Viimased kommentaarid

Üldiselt on märgata, et nn tripikad siin eriliselt asjalike vastustega ei hiilga. Siiani on kõik olnud stiilis "oled loll, et maailma parimast kohast tahad ära minna" ja "eriline idioot oled, kuidas maa sind kannab" 

Sinu haukumine ei tee siin olukorda paremaks.

Tänan arvamuse eest. Siis tead ka seda, et ma ju ütlesin, et ma keeran selja ja lähen.  Ja lähengi, sest mu sõnum on selgelt edastatud. Olgu Delfis, kristlaste hulgas või koeraarmastajate seas.

Ning kui niiväga pressid, siis, tõepoolest, vaadates missugune ilmselge lollus siin inimkonnas valitseb, siis ma oleks väga õnnelik, kui mulle homme kivi pähe kukuks ja ma siit minema saaks. Kahjuks on see tühine lootus ja sellele saabuvat üles ei ehita. 

Minu soov siit minema minna on siiras ning nõu küsimine mõistlik, sest siin on inimesed kes on asjaga kursis. 

Jah, ma olen üleolev ja pean ennast paljudest targemaks, aga kes meist ei peaks?  Mine vaata aknast välja ja ütle mulle, kui Sa mõnda endast targemat märkad. 

Delfi kommentaarium on muuseas väga hea läbilõige ühiskonnast. Kui üks nõdra karjub, et "hallelujah, paneme piirid kinni ja kinosid polegi vaja ja küll"  ja sellel on 322 pooldajat ja 4 vastast, siis on olukord masendav. 

Te olete lollid. Täiesti lollid. No nii lollid, et valus on vaadata ja seetõttu on ka siin foorumis algatatud teema siiras ja otsekohene. Lootsin saada mõnda vastust, reaalselt mõtlejalt, kes saab lühildase kirjeldusega selgeks, et mida ma otsin- ja sain kah- vähemasti otse postkasti. 

Kahjuks pean ma enda mõistes normaalseid inimesi tikutulega taga otsima. 

Sulle aga edu!

P. S. 

Ma ei soovita mitte kellelgi mingeid seeni süüa. 

Vaimse tervise huvides.

Ma olen Venemaal elanud. Võib ka seal. Parem kui sinusuguste seltsis :D

On kellelgi kogemusi Gruusiaga?  Kuidas elu-olu, kuidas üldine meelsus? 

Kas Gruusias on päike kollane ja muru roheline? Kuidas meditsiin (tasuline) ja kas lastele ingliskeelse kooli võimalust? 

Palun teemakohaseid vastuseid.

Praegu igatahes saab Momondost Malagasse edasi tagasi 208 euri. Kohapeal korralik airbnb bassuga on 22 eur öö.  Tasub riskeerida.

1 juuli väljumisega.

Ära muretse, firma on alles. Paanitsejad lasin lahti ja ülejäänud tegin osanikeks. Just nn. Eesti nimel, aga Sa elad ju abirahadest, mis Sul firmamaailmast. 

Minu elutöö kestab veel pikalt edasi ja selle pärast mul kahju pole, kui ma ise neid vilju süüa ei saa. Majanduslik külg ei ole põhjus minemiseks. Teie jääte nälga ja hakkate teineteist siin sööma, mina oma last siia närida ei jäta. 

Loomulikult on EKRE saabuvas kodusõjas süüdi.  See on nende unistus, et vaesus võimutseks rikaste üle ja "küll nad siis teada saavad, kui valus meil on"...

Tänan, JaanusM! 

Saabuva jaoks ei pea just Mang olema. 

Loogiline jada, just nagu tänasesse jõudmine. Me lihtsalt ei ole isegi alguses veel.  Siiani toimuv on kõigest ringvaade. 

Loll pimedus ja vaimuvaesus saavad võimule. Juba täna arvatakse, et "seda neetud väljamaa keelt pole lastele koolis vaja, see siia need haigused tassis"... No millest me räägime? 

Aga endiselt- tänan igasuguse info eest.

Te lihtsalt ei näe saabuvat kodusõda.

Kui lollid mu üle naeravad, on see mulle komplimendiks. Edu! 

Siin on ikka sama lambad koos kui viimati

Minge põletage oma tõrvikuid edasi.

Täpselt. Enamus ei mõtle üldse.

Teises riigis elamist ma ei karda, tänan muretsemast, rahaga saan hakkama. Lasin kõigel minna ja elan rahus oma rahadega kasvõi 20 aastat. 

Mis teistesse, siia jääjatesse puutub, siis las jäävad need kes seda soovivad. Küll varsti kõik puhtaks põleb, siis võib tagasi tulla. 

Igasuguse vaba liikumisega seotud info eest olen ette tänulik. See planeerimine ja sättimine võtab veidi aega, sellep hea teada- kes esimestena avavad, et vaba liikumine oleks.

Oh teid...

Point on mujal. 

Soovitan ka teistel, vähe mõtlevatel siit jalga lasta. 

Need kes siin ülistavad meie valitsust, soovitan siia jääda ja oma lapsed EKRE põldudele saata. 

Mina kavatsen näljaaja ikka vähe parema vegetatsiooniga piirkonnas mööda saata. Järgnevad 10 aastat pole siin midagi teha. 

Küsimus ikkagi selles, et hetkel saab juba soodsalt pikaajalist kinnisvararenti lubada, vaja ainult minema saada, enne kui maakad tõrvikud läidavad. 

Hispaania on valikus soodsa elukorralduse tõttu, Prantsusmaa vast on vaid vahepeatus.  

Igatahes tundub, et mõningaseks hetkeks lähevad piirid lahti, oleks rumalus seda olukorda mitte ära kasutada.

Eks tuleb uue olukorraga harjuda ja leppida, et teistesse riikidesse tööasjus minnes, peavad töötajad arvestama karantiiniga. Kes kiiremini harjub, see on võitja. Kulukas, aga see on nüüd uus ja arenev majandusäri. 

Keegi küsis, et miks reisida?  Kas on mõistetav, et kõik ei tööta laudas ja kõigi jaoks ei ole reisimine mitte seljakotiga laudaheintele ronimine, vaid eluks ja äriks äärmiselt vajalik?

Jah, hetkel on enamasti kõik teised lollid.  Täielikult nõus.

Ma lasen esmaspäeval 5 inimest lahti.  Alustan  paanitsejatest. Ise nad selle hundi kaela röökisid. Minu ettevõtluse üks alustalasid on liikumisvabadus ja  nad oleks pidanud mõistma tagajärgesid. Kui paanitsejate mõtlematu tegevuse tagajärg on majanduslangus, siis ma ei kavatse ka nende arvelt püksirihma pingutada. Riik on lolliks läinud, riigijuhid saavad oma paõga ikka kätte, erasektoris  käivad asjad reaalsemalt.  Kahju, aga mis teha. Reisima.net vms pmst.

Ma loen siin neid paanikameistreid ja mul tulevad kohe meelde olukorrad kui tatar sai otsa ja Austraalia pidi maailmast maha põlema ja nii edasi ja nii edasi. Siin tripi foorumis on ka sattunud kokku mingisugused õhutajad kes on öö otsa magamata, bipolaarsed ja lihtsalt imelikud inimesed. Jääge reaalseks ärge laske ennast lollitada meedial ja  paanikahaigetel inimestel. Reisige rahulikud sööge rahulikult suhelge rahulikult ja elage normaalselt. Kurb on, et ei saa ette lennupileteid osta selliste paanikameistrite pärast. Paanitsege ikka  siis kui teie ümbruskonnas inimesed päriselt surevad. Aga elu on näidanud, et inimkond on nii loll, vähe pisemas paanikahoos võivad nad kõik koerad või papagoid maha lüüa.

Jääge reaalseks. 6 vanainimest suri köha kätte

Mina ootan praegu, et kool läheb karantiini, siis loodan lapsega sõita paariks-kolmeks nädalaks rahulikult Hispaaniasse puhkama. Vaatasin just välja endale mägedesse väikese villa koos basseiniga. Igatahes on seal päikese käes päris mõnus seda viiruse paanikat üle elada, kuna hinnad on ikka uskumatult odavad. Ise aga saan seal oma tööd teha stressivabalt ja basseini ääres istudes. Kui see on kriis, siis sellist kriisi mina soovingi. Superhea aeg rahulikult saabuva majanduskriisi eel oma asjad üle vaadata. Tänan kõiki paanitsejaid.

No loed ja imestad. Terve see reisima.net teema siin on nagu üks lahe jutuke mis lõppeb nagu üks jutuke lõppema peab- puändiga. kannatajatest on kahju. Jaksu ja jõudu ja kas avalduste viimisega pole mitte nii, et kes ees, see mees?