Escada

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
1 kommentaari
Viimased kommentaarid

Meil oli selline lugu,et meie plaanisime sõita siis Hurghadasse. Valisime reisikorraldajaks Esttouri. Jõudsime siis Tallinna lennujaama ja esimene probleem hakkas juba peale. Kõigepealt meie lennuk pidi väljuma kell 20.00, läksime siis lennukisse, istusime ja isutsime seal lennukis. Stjuardessid oli väga närvis, lennuki hilines väljumisega. 1 tund ja 35 minutit istusime lennukis teadmata mis on juhtunud.Lõpuks siis suure kisa peale öeldi, et lennukil on tehniline probleem, et lennuk pole 7 päeva sõitnud ja õues on nii külm. Järgmiseks meie esindajaks oli kohalik, kes ei osanud eriti hästi inglise keelt, ta rääkis segamini nii vene,inglise kui ka araabia keelt. Ise pidime siis uurima, et mis meil täpsemalt on kõik hinnas. Sest tema jutt oli mõistmatu. Lubatuid esttouri raamatuid ei olnud, kui küsisime, et kas sellel firmal ka on, vastas ta , et teises hotellis. Lugesime siis Novatoursi kataloogi.
Tellisime esindaja kaudu ekskursiooni. Jõudis siis päev kätte ja vaatasime välja, et ilm on päris jube,väga tormine. Hommikul pandi meid bussi peale ja solgutadi mööda linna, jõudsime mere äärde ja selgus, jääb ikkagi ära kuna ilm on halb. Meie esindaja meile seda ei teatanud.
Ja viimane päev selgus, et oli meid viidud valesse hotelli, meie hotell oli kõrval,ehk siis reklaamiti valet hotelli ka veel. Saime üks päev enne väljalendu teada, et millal meil siis see tagasilend on. Igastahes kohutav korraldus. Enam selle firmaga ei reisi.