surimuri

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi

0 meeldimist
1 postitust
5 kommentaari
Viimased kommentaarid

Selline plaan oli jah. Nii kõrvalt vaadates tundub see väheke raiskamisena jah, aga tegelikult meil nendesse väikse sõidudistantsidega päevadesse ikka natuke tegevust ka planeeritud.
Läti, Leedu, Poola väga ringi ei vaataks. Slovakkias juba natuke vaataks. Budapestis tahaks loomaaeda minna (see võtab juba ise pool päeva) ja Ungaris mõnes linnas (Eger, Szekesfervar) ka ringi vaadata ja lapsed Balatoni ääres vette lasta. Zagrebis tahaks ka päeva veeta enne kui päris mere äärde peesitama sõidame.
Kas selles kontekstis tundub juba parem?

Opa, aitäh kaasamõtlemast.

Tundub jah, et Poola päev läheb ka väga pikaks, nii et lisame vist oma teekonnale veel ühe päeva ja planeerime ka Poolas ööbimise.
Ööbimised praegu siis plaanis nii: Kaunas, Lublin, Košice, Budapest, Keszthely, Zagreb.

Versole!

Ei lähe jala, lihtsalt ei taha lastega 8-10h sõidu päevi teha. Nagu ma kirjutasin, lapsed on väiksed ja võtame rahulikult, teeme rohkem peatusi.

Ega ma mägesid selles mõttes ei kardagi, aga mul kurvad kogemused esimese lapsega Hispaanias käies. Ta oli siis just u 1,5a ja mägedes tiirutamisest oli tal süda ikka korralikult paha. Püüaks sel korral laste südant pahaks mitte ajada :)
Seega siis Rzsesow, Prešov, Kosice, Miskolc tee on vähem mägine, jah?

Stardime tegelikult esmaspäeval 10.06 ja 15.06 loodame juba olla oma peamises peatuspaigas. Seega Poola peaksime läbima teisipäeval.
Tagasi oli endal ka plaanis tulla läbi Viini. Siis ilmselt tahaks juba kiiremini koju.

Põhiliselt sõidab kindlasti mees, aga mina olen ka valmis sõitma va öösel e pimedas.

Meil samuti plaanis minna juunis lastega (1,5a ja 4a) Horvaatiasse. 15-22.06 broneeritud apartament Vodices ja siis vaatame seal ümbruses ringi. Kuna lapsed veel väiksed, siis väga intensiivselt sinna ja tagasi sõita ei tahaks. Plaan oleks jõuda 3 päevaga Budapesti, käia loomaaias ja siis järgmiseks õhtuks jõuda Balatoni teise otsa ning kolmandaks õhtuks Zagrebisse.
Nüüd aga küsimused
1) kui keeruline see päevane Poolas sõit ikkagi on, kas on põhjust plaanida sõit ööle (enne seda siis päeval kuskil ringi vaadata) või ei ole see Poolas päeval sõitmine ka midagi nii koledat ja võib rahulikult lihtsalt ühe päeva Poola sõidule planeerida?
2) kumb teekond valida kas Tallinn, Augustow, Bialystok, Lublin. Rzsesow, Prešov, Kosice, Miskolc, Budapest või Tallinn, Kaunas, Katowice,Ciezyn, Žilina, Zvolen, Budapest? Eelistaksime võimalikult vähem mägist teed.