reisss

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
1 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tulin äsja tagasi Hurghadast ja ööbisime Royal Citys. See on küll allpool igasugu arvustust. Kõige hullem oli nn. söögisaal, kus olid laual mustad nõud koristamata ja eelmise õhtu saiataldik oli tõstetud laua alla. Hommikul sai pika lunimise peale ainult teed, ei mingit kohvi ja näpuotsatäie süüa. Krõbuskeid küll ei näinud. Omleti asemel pakuti ka nn. kartulipüreed. Söögiriistad poolmustad. Laudlinu keegi ei pühkinud. Raputasime ise linad söögipurust puhtaks. Köök ei väärinud oma nimegi, rääikmata räpasusest.

Toas võidunud linad-rätikud. Kärbsed ja sääsed igapäevased üürnikud. Vett nirises vaevalt ja kui tahtsime toa alla korrusele vahetada, siis öeldi, et ega sealgi veega paremad lood ole, kuigi kõrvaltoas tuli vesi normaalselt. Müstika, kuhu siis vesi vahepeal kaob kuigi ülemises toas see oli. Mingi pikk mees vist midagi ülemuse taolist, liikus kogu aeg ringi ja lubas asja korraldada, aga tulemus 0. Neil aega küll ja alati pidi mitu korda üle küsima kui midagi tahtsid Terves majas tolm. Koristati ainult keset tuba ja prügikast jäeti välja viimata. Kogu toas olev liiv lükati ukse taha koridori.

Lõpuks pääsesime sealt normaalsesse hotelli, kuigi pidime juurde maksma.
Ma ei saa aru, kas keegi ei kontrolli sealset olukorda ja muudkui müüakse sinna hotelli kohti. See tuleks täitsa kinni panna. Olen vähenõudlik inimene, aga igal asjal on piir.
Tänav ka üles songitud ja hüppa kraavide vahel - pandi veetorusid.