Viljar33

Uus kasutaja, liitus Tripiga 11 aastat tagasi

3 meeldimist
3 postitust
15 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tere. Olen Guatemalas,Rio Dulces.Varsti lahen Hondurase saartele ja seal mingi aeg edasi ja edasi ja........ Ei kunagi tagasi. Kui huvi,siis helista 5671-7835 Voin Jahis elamist pakkuda. Tasuta. Tulista !!

Ma ei vaidle. Kui arvad et seif on hea ja kindel sis... Olen maailmas ule 20 aasta ja natuke kuulnud asju ja omad halvad kogemused ka olemas. Kull roovimised,vargused toast,kui autost aga peaasi et siiani eluvaim sees. Ma ei hakka lahti raakima et kuidas tehakse koostood jne.

Seif on ikka viimane koht kuhu jatta.
Tehakse koostood kull hotelli tootajatega,auto rendifirmadega jne.

Kui meeldivad kalju ja kivirannad,siis selleks on hea koht Javea. 120 km Valenciast alla. See on turismilinnake. Aga vajalik auto et koigisse randadesse minna. Nüüdseks on koik need rannad ka kaartidel. Javea kõrval on Denia ( ka turismilinnake ) kus on pikk liivarand.

nov - dets on ilmad head. Uragaanid on möödas ja ohtusid pole. Kull voib aga öösiti olla kulm ja isegi vaga kulm. Tulevad 3 päevased külmalained aga päeval on Kuuba ,nagu Kuuba ikka. Vihma ikka sajab aga peamiselt öösiti.

Merle 180 . Kellel huvi Kew Westist -Kuba tripile minna Jahh, tal veel pole website uleval. Kirjuta siia talle info@cats2cuba.com Telef on 305 7411797 Steve Utle et Villy poolt. Ta on usalane. Tean hindu ja asju aga .... Parem toksi temaga ise.

Tere. Pole ma veel ilusamat liiva nainud,kui vaikses ja lihtsas kohas nagu seda on Froridas Panama Sitys. Kribiseb ja valge nagu lumi. Kull aga helesinist vett maailmas jagub. Seda pole raske leida. Aga sellist liiva pole mujal nainud.

Ta ei vasta praegu mu kõnele. Ehk merel . Need regulaarsed tripid . Kindel et tal ametlik website aga miks sa ei nae seda ..... Ootame veel.

Tere. Kew Westist teeb mu vana sobrake catamaraaniga chartereid Kuubale. Pean uurima ! Anna aega !

Annu 86. Sul ilus unistus. Loodan et nüüdseks seal käidud . Voi akki jäidki sinna ? Ma lahen ja jään.

Tere. Kas keegi on minemas Kesk- Ameerikasse . Need koik siin aastatetagused kuulutused. Lahen varsti ja hea kui keegi seal viitsiks pikemalt olla. Need koik maad on tuttavad ja tahan sinnakanti pikemalt jääda. Tean mida seal teha jne. Koik on legaalne !!

Ilusat paeva !

Kes oskab oelda kuidas jouda Panama Sityst Boca del Torosse ?. Kaua soidab ,millega parem ' Satin minekuks ja otsin kaaslast. Tahan kauaks minna ! Olen eestist ara 17 aastat ka kui keegi Pesitseb Panamas .Costa-Rical siis oleks teretulnud . Praegu istun veel Hispaanias .

Akki tead kes seikleb Kesk - Ameericas ringi ? Otsin kaaslast ja hea kui kellelegi paadid ja meri meeldiks . Tahan kauaks minna ! Elan Hisp ja siin on kulm ja sant olla . Lahen martsis ja vist alustan Panamast . Andke koik endast teada palun !