kati118

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
4 kommentaari
Viimased kommentaarid

Go Adventurega reisimine

Mõned muljed viimasest reisiostust. Avastasin varajasetellija soodustuse viimasel päeval, et oh… Go Adventure pakub Türki Alanyasse Club Bella Maresse 450 all inclusive. Ja no just viimasel päeval tekkis võimalus reis osta. Helistasin uurisin, et kas on kohti ja kuidas lastega reisimine.....Lõpuks selgus, et jäin pakkumisest ilma, sest kontor töötab pühapäeval kella 17.00ni. Kodulhel on telefon ja broneerimine 24 tundi ja mingit muud infi ple. Hiljem selgus jummal tänatud et ilma jäin ja valisin teise hotelli, sest kui 21 Alanyasse jõudsime kuulsin, et kes olid sinna hotelli ostnud olid ümbermajutatud teise hotelli, sest hotell oli kinni :)))))))). Kuni Alanyani oligi kõik supper. Transfeeri buss uus ja uhke, kuid juht tola.Seiklesime hilisõhtuses Alanyas 1,5 tundi bussiga, sest juht ei teadnud hotellide asukohta. Oleks veel seigelnud,aga kui hakkasime teist korda meie hotellist mööda sõitma, siis ytlesin et pange maha meid siin, et hotell ju siinsamas.Ka õhtusöök oleks muidu lörri läinud, aga hotell tuli vastu, sest olime lastega. 21.30 asemel jõudsime hotelli 23.00. Siis selgus, et lapsed plegi meiega 1 pere ja et kuna hotellis ei olnud peretuba ja sai bronnitud 2 tuba, siis 1 tuba oli kaks korrust allpool ja seda seetõttu, et Go Adventure ei olnud märget juurde teinud, et family. Ka siin õnneks tuli hotell vastu ja õnneks oli tuba vahetada.Kõrghooajal ilmselt ei oleks. Lennu kohad sain ka nuiamise peale kokku. Olid perekonnad eraldi pandud. Lennukis vahetasid kohti. GoAdventure kodulehel on kirjas,et võimaluse korral siiski registreerivad lennule enne lennujaama. Mitme küsimisepeale seda ka sain.
Meie hotellis olime minu pere ja veel 1 eesti proua. Hommikuks oli siis kokkulepitud infotund. Sinna tuli umbvene giid, kes ei rääkinud sõnagi eesti keelt. Ekskursioone seetõttu temalt ei võtnudki, sest oleks naguinii vene gruppi pandud.Oli tal kaasas küll nö tõlk, aga no mida ta siis tõlkis kui ta ei kuulanudki meie vestlust…Mis mõtet siis maksta…võtsime tänavalt ja oli supper. Seetõttu kaotasid nad ka teise potensiaalse kliendi, et keelt ei oskand. Eesti keelse giidi pidi saama siis kui eesti grupp täis tuleb. Nelli oli giidi nimi. Muidugi ei tähenda see, et ta oma tööd halvasti teeks.Ilmselt vene grupile lausa idelaane, sest mõistab ka türgikeelt rääkida.
See ei ole kaebamiseks, vaid teadmiseks.

Ei ole probleemi olnud. Hilinemine veidike on selles riigis ok. Kui on oht, et grupp ei tule tais, siis on seda hoiatatud ja yldse ekskursioon ara jaetud.

Lähen iga kell uuesti TopToursiga.

Olen Topiga 2 korral Egiptusesse reisinud ja no pole ühtegi halba seika olnud. Kõik ok. Ekskursioonidel käisin kaa Topi kaudu. Julgen soovitada. Eesti keeles jah, kallim. See ainuke miinus. Kellele loeb, kellele mitte. Bronn kiire korralik, vastuvõtt ok, infotund ok. Minge tundke rõõmu reisimisest!