Meeliz

Uus kasutaja, liitus Tripiga 11 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
6 kommentaari
Viimased kommentaarid

Värsket kontrollitud infot.

Komplekteerisin Tai Saatkonna kodulehelt võetud info põhjal dokumendid neljale inimesele Tourist viisa saamiseks üheks kuuks (fotod, passid, avaldused, pangaväljavõtted jm) ning läksin Tallinna peapostkontorisse 14.02 õhtul. Panin asjad ümbrikusse ja selle sisse teise ümbriku enda aadressiga + 10 EUR. Eile helistasin saatkonda ja tundsin muret, et kas ikka kõik on korras (kuna väljasõit juba järgmisel nädalal). Nad ütlesid, et telefoni teel infot ei jaga ning palusid saata e-mail, mida ka tegin. E-mailiga saadeti juba saadetise tracking number, millest sain teada, et passid on juba Eestis. Täna (23.02) sain kullerilt kätte passid koos viisadega.

Ühesõnaga - asi toimib!

Oleme olnud Palawanil kaks nädalat märtsikuus ja sääski/moskiitosid ei kohanud. Kui minek lõuna poole El Nidosse (kus on kauneim loodus), siis võtke kaasa piisavalt sularaha. Ainsas kohas, kus pangakaardi pealt suleraha antakse (Art Cafe), on vahendusprotsent 10.

Sinised taksod on poole (või isegi veel rohkem) kallimad, kui punane takso taksomeetri tööle paneb, on ikka väga odav.

Õnnestus saada Hilton hinnaga $50 plus tax, hotelli kodukal alla $200 hinda pole

100% nõus, et rendiautoga minna, tee peale jääb muidki lahedaid kohti (näiteks Key Largo) kuhu me kunagi mitmeks päevaks ennast unustasime. Kohapeal muidugi soovitaks rolleriga liigelda.

Esiteks soovitan üle kontrollida, kas edasilend läheb KLIA-st või LCCT-st. Kui kõik on Air Asia, siis muidugi LCCT-st. Endal on olnud umbes samasugune kogemus, ca 1,5h lendude vahe sealsamas, jõudsime küll napilt, kuid selle nimel kaotatud närvirakkude hulk oli ikka päris suur. Mitu lennukit oli korraga sisse tulnud ja Immigration-i järjekorras oli sadu inimesi, kellest kõigist piinlikul kombel ette trügisime. Lisaks tuleb arvestada sellega, et AA check-in hilinejate suhtes eriti paindlik ei ole. AA-ga olen lennanud üksjagu ja hilinenud pole kordagi. Kokkuvõtteks soovitan pikema vahega lend võtta või kui see pole võimalik, siis liigutada end maksimaalse kiirusega...